Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

RETIGO: Pečení s Markétou

 

Přijďte se i vy na vlastní oči přesvědčit o úsporách, které do vašeho provozu přinesou české konvektomaty Retigo Vision a pekařské pece DeliMaster. K vidění bude také dortová live show s Markétou Krajčovičovou (znáte z TV pořadu Božské dorty od Markéty), která vám přímo před vašimi zraky ukáže krásu cukrářského řemesla v kombinaci s pecí DeliMaster. Její prezentace proběhnou ve středu 8. 2. 2023 v 11 a ve 13 hodin.

Těšíme se na vás v Retigo stánku č. 060, hala V. Společnost Retigo je hlavním partnerem veletrhu SALIMATECH 2023.

DELIMASTER – Mnohem víc než pečení

Pekařské pece DeliMaster jsou konstrukčně navrženy speciálně pro cukráře a pekaře. Skvěle se ale také hodí do bistra či do kavárny. Obsahují balíček Deli programů k pečení, které jsou už nakonfigurovány podle potřeb pekařů a cukrářů. Pokud si nevyberete předem navržený program, funkce Easy baking vám doporučí technologii úpravy podle parametrů zadané suroviny. Přesto však pec uvaří i proklatě dobré hlavní jídlo – stačí přepnout do režimu konvektomatu.

KONVEKTOMATY RETIGO VISION

Multifunkční pomocníci, konvektomaty Vision, obstarají všechny technologické úpravy jídla, na které si vzpomenete. Dokáží tak nahradit jiné spotřebiče v kuchyni (např. pánve, fritézy apod.) a zároveň ušetřit kuchaři spoustu času i práce. Navíc díky jedinečnému designu a technickým vychytávkám šetří vaši peněženku (např. konvektomat B611; 17,5 hodin pečení; nízkoteplotní vaření; hovězí pečeně; výsledná spotřeba: 6,6kWh).

Konvektomaty Retigo Vision pracují ve třech režimech – horký vzduch, pára či kombinace obojího. S přehledem tak zvládají pečení, vaření, vaření v páře, dušení, zapékání, nízkoteplotní pečení, grilování, smažení, konfitování, sous-vide, uzení, sušení, rožnění, pošírování, blanšírování, regeneraci i sterilizaci zavařenin.

Objevte více výhod na webu: www.retigo.cz

KDO JE RETIGO?

Specialista na konvektomaty. Česká firma RETIGO s.r.o. z Rožnova pod Radhoštěm byla založena roku 1994 a je jedním z posledních nezávislých výrobců konvektomatů a pekařských pecí na světě. V roce 2022 společnost rozšířila výrobní halu a zvýšila kapacitu výroby téměř na dvojnásobek. Díky tomu jsou nyní dodávky produktů extrémně rychlé – zákazník může mít svůj konvektomat či pec ve své kuchyni prakticky do několika týdnů.

 

Datum: 19.1.2023 15:55:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště