Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Rational – od konvektomatu po zařízení SelfCookingCenter

 

Své produkty představí na veletrhu SALIMA také společnost Rational. Svůj první konvektomat vyrobila již v roce 1976 a od té doby jej stále zdokonaluje. To však zdaleka není vše. Hlavním cílem společnosti není pouze konstruovat zařízení, ale především poskytovat inovativní řešení svým zákazníkům. I díky tomu se Rational může pyšnit pozicí světového lídra na trhu v oblasti technologií. Přesvědčit se o tom můžete i z několika čísel – vyrobeno bylo téměř 770 000 zařízení Rational, na kterých se uvaří 120 milionů jídel denně. Na kontě mají již 503 patentů, přihlášek patentů a užitných vzorů.  

Společnost klade velký důraz na svou hlavní prioritu, kterou je spokojenost svých zákazníků. Velice se soustředí na oblast výzkumu a vývoje, kde úzce spolupracují fyzici, odborníci na potraviny, vývojoví inženýři a kuchařští mistři. Rational tedy není jen firmou pro kuchaře, ale s více než 250 kuchařskými mistry po celém světě je také společností kuchařů.

Rational vyrábí své zařízení v Německu, avšak zastoupení má i v České republice. Více informací najdete na www.rational-online.com

 

Datum: 16.1.2018 13:44:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště