Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

POLSKO CHUTNÁ

 

Hlavnímu průčelí polské expozice vévodil nápis POLSKO CHUTNÁ. Na minulém ročníku veletrhu SALIMA se sousední Polsko zúčastnilo jako partnerská země veletrhu, letos se v pavilonu A2 představilo se svou oficiální účastí. 

Ministerstvo zemědělství a rozvoje venkova Polské republiky prezentovalo ve společné expozici 10 vystavovatelů zapojených do národního jakostního programu „Poznej dobré potraviny“ (Poznaj Dobrą Żywność). Jejich výrobky, podobně jako u nás např. KLASA, mají svoje označení - logo s nápisem „Poznaj Dobrą Żywność“. V současné době má Polsko označeno přes 500 zemědělských a potravinářských výrobků vyráběných 92 firmami ze zemědělského a potravinářského sektoru.

Mezi vystavovateli své výrobky představila mlékárenská společnost JANA  s celým sortimentem mléčných výrobků, uzenářský výrobce POLSKIE MIESO s vynikajícími šunkovými klobásy a v neposlední řadě zástupce výrobce kávy WOSWEBA, která návštěvníky přímo nadchla. Nabízeny byla také ovocné mošty a džusy od společnosti z KALECZEWA.

V pavilonu V Polsko zastupovala společnost Kruszwica, nabízející vysoce kvalitní margaríny pro výrobu krémů nebo listového těsta. První den veletrhu se představil i cukrářský mistr světa Mieczyslaw Chojnowski a vicemistr světa v pekárenství Wieslaw Kucia.

Datum: 20.2.2016 17:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště