Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Záštitu nad mezinárodními potravinářskými veletrhy převzal Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

4.2.2020

Záštitu nad mezinárodními veletrhy SALIMA, SALIMA TECHNOLOGY, VINEX, MBK, G+H a EmbaxPrint, které se na brněnském výstavišti budou konat ve dnech 20. – 23. dubna 2020, převzal Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR.

Záštitu nad mezinárodními potravinářskými veletrhy převzal Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

Gastronabytek24.cz

29.1.2020

Obchodní portál www.Gastronabytek24.cz společně s tradičním výrobcem sedacího nábytku a stolů nejen pro restaurace, společností Bukotec s.r.o., představí na výstavě účelově vyvinutý systém čalouněných lavic určených zejména pro malé provozovny jako jsou malá pekařství, cukrárny, vinotéky, benzínové stanice nebo provozy typu fast food (Kebab house, bistra rychlého občerstvení, jídelny).

Gastronabytek24.cz

SALIMA 2020 v netradičním termínu, ale s tradičně bohatou nabídkou

17.1.2020

Brněnské výstaviště bude od 20. do 23. dubna hostit největší tuzemský svátek potravinářství a navazujících oborů. Premiéry nových produktů, nejmodernější technologie pro zpracování i balení, diskuse českých a zahraničních odborníků i zpětná vazba široké veřejnosti – to všechno se odehraje na již 32. ročníku Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA. Kdo chce nové trendy vidět, zažít a třeba i ochutnat, neměl by si nechat ujít příležitost, která se opakuje jen jednou za dva roky.

SALIMA 2020 v netradičním termínu, ale s tradičně bohatou nabídkou

Stäubli

17.1.2020

Společnost Stäubli je mezinárodní technologickou firmou. Česká pobočka zastupuje dvě divize, a to robotickou a konektorovou. Historie firmy se začala psát již koncem 19. století ve Švýcarsku a stále si uchovává rodinný styl, který ji vtiskla a udržuje rodina Stäubli. Švýcarská stopa je také poznat v důrazu na kvalitu a preciznost, které jsou jim tak vlastní, a staly se rozpoznávacím znamením všech našich produktů.

Stäubli

Kamila chocolates

15.1.2020

Jsme česká firma vyrábějící čokoládové speciality. Naše výroba je zaměřena na ruční zpracování čokoládových bonbónů té nejvyšší kvality. Při výrobě dbáme na perfektní vzhled a rozmanitost nejen tvarů, druhů, ale i barev „neboť i oko se chce potěšit“. Nicméně nejvyšší důraz je kladen především na velice pestrou škálu příchutí. Tyto cíle zajišťují naši vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří se tomuto oboru vyučily u starých českých mistrů dezertářů a neustále se v tomto odvětví vzdělávají a rozšiřují své vědomosti. Vzhledem ke skutečnosti, že nejvíce žádány jsou právě nejobtížnější a nejrozmanitější druhy, je celý systém výroby zaměřen na velice důslednou a precizní práci.

Kamila chocolates

Skaneko

15.1.2020

Skaneko zastupuje přední světové výrobní společnosti v oblasti potravinářského průmyslu v České a Slovenské republice.

Skaneko

Loma Systems

15.1.2020

Společnost Loma Systems navrhuje, vyrábí a poskytuje servis pro kontrolní a vážící zařízení používaná při zjišťování cizích předmětů a vad výrobků v potravinářském, farmaceutickém a obalovém průmyslu.

Loma Systems

Hobby Chef - Japonské nože YAXELL z damascénské oceli

15.1.2020

Jsme provozovatelem webu Hobby Chef a výhradním dovozcem japonských nožů YAXELL z damascénské oceli.

Hobby Chef - Japonské nože YAXELL z damascénské oceli

JAROSPOL Technology s.r.o. s konceptem autentického pekařství

14.1.2020

Společnost JAROSPOL Technology s.r.o., je dodavatelem komplexního řešení technologií pro malé až střední pekařské a cukrářské provozy. Od skladování surovin, mísení, dělení a tvarování těsta až po pečení a prezentaci hotových výrobků.

JAROSPOL Technology s.r.o. s konceptem autentického pekařství

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště