Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Russell Finex N.V.

8.1.2016

V kontextu průmyslu zpracování potravin představuje společnost Russell Finex následující vysoce kvalitní separační zařízení.

Russell Finex N.V.

Max Sport s.r.o.

8.1.2016
Max Sport s.r.o.

Originální hospodské brambůrky – Jan Zykmund

7.1.2016

Vážení obchodní přátelé, jsme rodinná firma ze severu Čech, která se zabývá výrobou originálních hospodských brambůrků, klasických brambůrků, kotlíkových brambůrků a like chipsů.

Originální hospodské brambůrky – Jan Zykmund

KGI s.r.o.

7.1.2016

Společnost KGI je výhradním dovozcem korejské firmy Ginlac, která se zabývá zpracováním pravého korejského ženšenu. Nabízíme širokou škálu produktů od sladkostí až po 100% extrakty z kořene pravého korejského ženšenu.

KGI s.r.o.

GO IN GmbH

6.1.2016
GO IN GmbH

Hungarian Tourism Ltd.

6.1.2016

Příroda obdařila Maďarsko velkým bohatstvím. Řeky plné vody se střídají s plodnými lány, nížinami a kopci. Na březích Balatonského jezera a v horách na severu Maďarska vytvářejí původní vulkanická pohoří vynikající mikroklima pro pěstování hroznů a výrobu vína. Díky klimatickým a geografickým podmínkám je Maďarsko domovem rozličných a skvělých chutí.

Hungarian Tourism Ltd.

INDIANA s.r.o.

6.1.2016

INDIANA JERKY… Pořádný kus energie! Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla pro dlouhodobé skladování. Tuto metodu využívali již staří Egypťané pro skladování masa, ovoce i ostatních potravin. Téměř k dokonalosti to ovšem dovedli Indiáni.

INDIANA s.r.o.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště