Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Nemusíte se těšit jen na vánoce, překvapení budou i na SALIMĚ!

 

Pod záštitou Českomoravského svazu minipivovarů a ve spolupráci s TERMOTECHNIKA BOHEMIA, s.r.o. a s vydavatelstvím časopisu Pivo, Bier & Ale, proběhne v rámci potravinářských veletrhů Salima, FESTIVAL MINIPIVOVARŮ. V pavilonu „A“ brněnského výstaviště, budou mít možnost znalci pivního moku a odborníci z potravinářské branže ochutnat více jak 100 druhů piv od 35 českých a slovenských „minipivovarníků“. Někteří dokonce pro tuto příležitost, uvaří speciální piva, ti kteří se do vybrané společnosti výčepů již nedostali, skrze omezené prostory tohoto festivalu, představí alespoň své nalahvované produkty. 

V průběhu FESTIVALU MINIPIVOVARŮ budou, na malém podiu, probíhat přednášky známých osobností minipivovarnického oboru, představí se Českomoravský svaz minipivovarů, který pod sebou sdružuje více jak 300 minipivovarů a dojde i na předávání ocenění České a Moravské pivní koruny.

Mimo pivo, mohou návštěvníci v pavilonu „A“ degustovat i vybrané vzorky vína a u ostatních vystavovatelů budou probíhat ochutnávky a testovací prodej potravin a nápojů.

Datum: 17.12.2015 10:25:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště