Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

MillTech CZ představuje stroje, které jsou pro český trh stále ještě málo známé


MillTech CZ
obsluhuje v současnosti majoritní většinu českého potravinářského průmyslu. Než vstoupila na trh, byly technologie, které nabízí v České republice téměř neznámé a stále ještě překvapují svojí nabídkou.


Jsme mladá firma, která byla založena v roce 2018. Jsme tu proto, abychom budovali svoji značku,“ říká Lukáš Průša, obchodní ředitel a dodává: „V roce 2019 jsme udělali rozhodnutí, že pojedeme na Salimu, ale díky covidu se vše zrušilo, a tak jsme vyčkávali na svoji první velkou prezentaci.

Na prvopočátku se společnost MillTech CZ zaměřila na distribuci unikátní technologie pružných spojů BFM Fitting. Dnes nabízí i projekční, konstrukční a dodavatelské služby v potravinářství a je dodavatelem většiny předních výrobců potravin.

V roce 2019 se společnost stala výhradním distributorem amerických armatur Vortex pro Českou a Slovenskou republiku, které lze charakterizovat bezprašností, možností servisu na místě bez nutnosti demontáže, variabilitou provedení a použitých materiálů a shodou s předpisy. V témže roce uvedli produkty vlastního vývoje, například kruhové filtry, vzduchotechnické klapky a zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu. Zajišťují také dodávky strojů pro čištění obilovin, strojů pro prosévání a mletí mouk.

Společnost velmi pružně zareagovala v roce 2022 na požadavek trhu a dodává i ocelové konstrukce střech především pro zemědělské společnosti.

 

Datum: 7.2.2023 14:28:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště