Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

M-ex Production: Technologie pro práci s potravinářskými plyny

 


Již 10 let se společnost M-ex Production s.r.o. zabývá výrobou technologie pro práci s potravinářskými plyny. Naše technologie se uplatňuje především při výrobě nápojů. Vyvinuli jsme vlastní řadu generátorů dusíku NITROS vhodných do provozu uvnitř potravinářských provozů. Dále vyrábíme systémy pro rekuperaci kvasného CO2 vznikajícího při alkoholové fermentaci v pivovarech i vinařstvích.

Naše technologie přináší významné úspory nákladů a snižuje emise skleníkových plynů přímým záchytem kvasného CO2 a současně omezuje emise z logistiky distribuce nakupovaných plynů.

Na veletrhu SALIMATECH představíme kompaktní celonerezový generátor dusíku NITROS 8_300 vhodný například pro inertizaci plnící linky na plnění vína s výkonem až 10.000 lahví za hodinu.

Dále bude v naší expozici k vidění unikátní technologie ReCO2ver, která dokáže zachytit CO2 vznikající při kvasu 100.000 litrů vinného moštu a upravený plyn následně naplnit kapalné CO2 do tlakových lahví.

Třetím exponátem bude zařízení pro výrobu a plnění perlivých nápojů SECOTEC s unikátním systémem přímého vstřikování kapalného CO2 z vína do nápoje.

Kromě technologie budeme prezentovat také lahvované plyny DrinkGAS určené pro gastronomii a WineGAS vhodný pro výrobu perlivých vín a také domácí výrobu sodovky pomocí bombiček používaných do výrobníků sody.

 

Datum: 19.1.2023 13:06:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště