Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Koho odborní návštěvníci s jistotou navštíví?

 

S přibližujícím se datem uzávěrky přihlášek, která je stanovena na 30. září 2015, se na potravinářské veletrhy SALIMA přihlašují známé a ekonomicky smýšlející firmy a společnosti. Základní cena nájemného výstavní plochy se po uplynutí tohoto řádného termínu pro podání přihlášky zvyšuje o 20%. S využitím této výhodné nabídky pořadatelů se na veletrhu SALIMA představí, mimo jiné, tyto společnosti z následujících oborů.

Na veletrhu SALIMA bude vystavovat společnost AQUALINK-zařízení pro výrobu nápojů, BOHEMILK-mléko a mléčná výroby, David KOVAL-výrobníky zmrzliny, GEOCENTRUM-zařízení pro úpravu vody, IMPEX FOOD-mražené krémy a zmrzliny, STRNAD-manipulační technika v potravinářství, TERMOTECHNIKA BOHEMIA-chladící a mrazící zařízení, VOG s.r.o.-jedlé oleje, konzervovaná zelenina. Ze zahraničí se představí italská společnost PANINI vyrábějící sterilizátory, autoklávy a pasterizátory, z Maďarska se představí společnost KONKOLY s nabídkou masných výrobků a klobás a slovenské zastoupení CAFETO CENTRAL EUROPE nabídne širokou škálu káv a čajů. V sekci VINEX se představí maďarská společnost UNI-G zajišťující obchod a marketing pro vinaře nebo litevský ARCELOR MITTAL dodávající stroje a zařízení k výsadbě vinic.

Na veletrhu MBK se představí společnost JAROSPOL Technology vyrábějící a dodávající stroje a zařízení pro pekárny, dále Moravské potravinářské strojírny  představí novou linku na výrobu chleba, společnost TOPOS nabídne mísírny pro přípravny těst v pekárnách a stroje a zařízení pro pekárny budou vystavovat společnost NORD Servis a SVAM Litomyšl.

INTECO – zde představí společnost A.W.I.S. nové pokladní systémy, společnost BUKOVEC zase nábytek pro stravovací zařízení a zařízení do prodejen nabídne společnost UNITA Pavel Tacl. Z německých zástupců můžeme jmenovat společnosti GO IN GmbH nabízející nábytek a TOKA INDEVA představí zařízení pro velkokapacitní kuchyně a výrobny.

Vážení vystavovatelé, pokud se chystáte vystavovat na potravinářských veletrzích SALIMA v Brně, využijte výhodné nabídky pořadatelů platící do 30. září 2015 a ušetřete za nájemného výstavní plochy!

Na setkání s vámi se těší tým pořadatelů SALIMA/VINEX, MBK a INTECO.

Datum: 8.9.2015 9:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště