Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

KMA: Ekologická technologie, která se vyplatí!

 

Jsme odborníci na energeticky účinnou filtraci odpadního vzduchu a rekuperaci tepla pro širokou škálu tepelných procesů. Naše rozsáhlé zkušenosti v potravinářském průmyslu využije mnoho zpracovatelů potravin, jejichž prioritou je nejen snižování nákladů, ale také přínos pro životní prostředí, a to jak pro jejich zaměstnance, tak i pro jejich sousedy a celou společnost. S více než 2 000 instalacemi se jako světový lídr v našem oboru těšíme na podporu výrobců potravin, kteří udí, vaří, smaží, pečou, smaží, suší a suší rozprašováním. Skvělé mezinárodní portfolio referenčních zákazníků a silné odborné znalosti našich inženýrů a procesních techniků dokládají, že ekologická technologie se opravdu vyplatí! Systémy filtrace odpadního vzduchu KMA obvykle potřebují o 80 % méně energie než běžné systémy dopalování!

Úspora nákladů na energii

Výroba tepla a řízení odváděného a přiváděného vzduchu jsou v potravinářském průmyslu jednou z hlavních hnacích sil nákladů na energii. S naší ekologickou technologií můžete trvale snížit náklady na energii a zajistit si důležité strategické výhody v oblasti nákladů díky lepší energetické účinnosti a chytrému zpětnému získávání tepla.

Snižte emise CO2

S naší environmentální technologií účinně snížíte emise a zajistíte čistý vzduch na pracovišti i ve svém okolí. Díky vysoké energetické účinnosti můžete také detekovatelně omezit tvorbu emisí CO2. Tímto příspěvkem k větší udržitelnosti získáte důležité výhody u spotřebitelů a v obchodě.

Snižte závislost na plynu

Společnost KMA vám pomůže rychle a trvale snížit spotřebu zemního plynu. Díky tomu budete méně zranitelní vůči rostoucím cenám energie a hrozícím problémům s dodávkami. Dlouhodobě tak posilujete svou operativní a konkurenční pozici.

Na veletrhu SALIMATECH 2023 budeme vystavovat elektrostatický filtr a rádi vám ukážeme, jak může společnost KMA podpořit vaše podnikání při snižování nákladů na energii prostřednictvím chytrých systémů filtrace vzduchu. Snadno vám vysvětlíme, proč je tento typ filtrace udržitelnější a energeticky účinnější než jiné metody, jako jsou například systémy po spalování. Nechte si od nás vyhodnotit konkrétní potenciál úspor pro váš podnik! Zjistěte více a navštivte nás v hale V, stánek 054!


Objevte naše různé aplikace v potravinářském průmyslu:

Filtrační systémy odsávaného vzduchu pro průmyslové smažení a vaření

Při průmyslovém smažení obvykle vzniká směs kouře a intenzivních pachů. Hybridní filtr KMA ULTRAVENT® je energeticky účinnou alternativou k systémům dodatečného spalování. Systémy filtrace odpadního vzduchu KMA ULTRAVENT® odstraňují z odpadního vzduchu olej, mastnotu a zápach a používají se u všech fritovacích a varných zařízení, jako jsou fritovací linky, pásové grily, kontaktní vařiče nebo horkovzdušné tunely atd.

Kombinace energeticky účinné filtrace vzduchu a inteligentní rekuperace tepla přináší významné výhody v oblasti nákladů na energii. Systémy filtrace odpadního vzduchu KMA obvykle potřebují přibližně o 80 % méně energie než běžné systémy dopalování!

Pro více informací si prohlédněte příklad reference   

Zařízení pro udírny

Odborník na filtraci vzduchu v udírnách: odvod silného zápachu a výparů z potravinářských výrobních linek vyžaduje čištění odpadních emisí do ovzduší. Filtrační systém KMA AAIRMAXX ušetří až 85 % vypočtených ročních provozních nákladů systému následného spalování (s rekuperací tepla) a 95 % emisí CO2! Udírny se mohou vyhnout znečišťování životního prostředí s minimálními náklady na energii!

Objevte příklady našich referencí a získejte více informací:

https://www.kma-filter.de/wp-content/uploads/2021/02/efficient-sustainable-smoking.pdf

https://www.kma-filter.de/wp-content/uploads/2021/01/fachartikel-kma-flw-international-5_2018-planning-exhaust-air-treatment.pdf

Sanitární filtrace prachu, rekuperace produktu a tepla pro výrobu sušeného mléka

Vysoce účinná regenerace prášku při sušení rozprašováním

Rozprašovací sušičky nebo bleskové sušičky v potravinářském, mlékárenském a farmaceutickém průmyslu potřebují vysoce účinné prachové filtry, aby se zabránilo úniku jemných prachových částic ven a minimalizovaly se emise.

Při rozprašovacím sušení vznikají jemné prachové částice, které lze díky sanitárnímu využití výrobků filtrovat a rekuperovat. Výsledkem je, že energeticky účinný systém vzduchových filtrů, ekonomická rekuperace produktů a výkonná rekuperace tepla šetří provozní náklady a vedou ke krátké době návratnosti. Odprašování rozprašovací sušičky pro rekuperaci produktů je vhodné pro následující oblasti:

  • Farmaceutické výrobky
  • Různé potraviny
  • Mléčné výrobky, jako je sušené mléko
  • Bílkovinný prášek
  • Mletá káva
  • Kakaový prášek
  • Sladový prášek
  • Rybí prášek
  • Droždí v prášku
  • Vonné a chuťové látky


 

Datum: 26.1.2023 16:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště