Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Když knedlík, tak „od Svobodů“

 

Máte doma navařenou báječnou svíčkovou nebo zadělávané zelí, hříbkovou omáčku, špenát…, ale na knedlík už vám nezbývá čas nebo síly. Žádný problém, skočte si do obchodu, v chladicím regálu určitě najdete hotové knedlíky „od Svobody“. Houskový, kynutý, bramborový, stačí si vybrat podle toho, co vám bublá na sporáku.

Blučinské domácí knedlíky jsou fenoménem a společnost Svoboda je pravým příkladem toho, jak se z maličké rodinné firmy stane obří podnik s více než stovkou zaměstnanců. Milan Svoboda začal s jejich výrobou a dalších lahůdek hned v roce 1990. O tři roky později se rozhodl, že se zaměří výhradně na knedlíky. Začal i s jejich rozvozem.

 

 

Dnes najdou zákazníci knedlíky Svoboda, včetně plněných ovocných, v celé republice a také na Slovensku. „V současné době dodáváme naše výrobky do celé obchodní sítě společností např. AHOLD Czech Republic a.s, TESCO Stores CZ a.s., Makro Cash & Carry ČR, Lidl CZ a Globus. Dále dodáváme do celé řady škol, nemocnic, restaurací, hotelů, penzionů, jídelen a drobných obchodů na celém území ČR. Zavážíme i do Slovenské republiky - METRO Cash & Carry Slovakia s.r. o. a do Bratislavy a okolí,“ uvádí jihomoravská firma na stránkách značky Klasa. Právě její garant Státní zemědělský intervenční fond při ministerstvu zemědělství společnost pozval do své expozice Kvalitních potravin, kterou zájemci najdou na veletrhu potravin a nápojů Salima. Konají se na brněnském výstavišti od 27. února do 2. března.

Foto: www.knedlik.cz

 

 

Datum: 13.2.2018 12:08:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště