Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Investujte své prostředky efektivně!

 

Vážení obchodní přátelé, chcete být úspěšnější na trhu? Získat nové kontakty? Poohlížíte se po možnostech exportu? Potřebujete se zorientovat na trhu potravin?

Pokud ano, potom je komplex veletrhů SALIMA/VINEX, MBK a INTECO jedinečný obchodní a marketingový nástroj pro získávání kontaktů a obchodních vazeb, které na internetu nezískáte. Stále platí, že obchody se uzavírají mezi lidmi a Vaše rozhodnutí zúčastnit se potravinářských veletrhů SALIMA nebude krokem vedle!

Za tři měsíce se otevřou brány brněnského výstaviště, aby přivítaly odborníky, obchodníky a znalou a poučenou veřejnost na jubilejním, již třicátém mezinárodním potravinářském veletrhu SALIMA, který proběhne v termínu od 17. do 20. února 2016.

Pokud patříte mezi ty výrobce nebo dodavatele, kteří svou účast na potravinářských veletrzích ještě zvažují, nejste na 100% rozhodnuti, nemáte s veletrhy zkušenost nebo se obáváte náročné přípravy, můžete si být jisti, že k přihlášce na potravinářské veletrhy SALIMA získáte jako bonus bezplatné poradenství, jak uspět na veletrhu a jak se na něj připravit.

Vážení obchodní přátelé, rozhodněte se správně a investujte své prostředky efektivně. Nezapomeňte se přihlásit na mezinárodní veletrhy SALIMA/VINEX – MBK – INTECO, veletrhy s dlouholetou tradicí doplněné veletrhem obalů a tisku EmbaxPrint. Veškeré informace o cenách a možnostech přihlášení vystavovatelů on-line naleznete na těchto webových stránkách.

Datum: 27.10.2015 9:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště