Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Introtex s.r.o.

 

Profile System
Je inovativní technologie řezání a frézovaní. Je to velmi přesný, výjimečně univerzální router, který umožňuje ve vaší výrobně výsekových desek provádět více funkcí na jediném cenově dostupném zařízení. S jeho karbidovým kuželovitým řezným nástrojem řeže Profile výsekové desky do dvou vrstev; každá je zrcadlovým obrazem druhé. Profil funguje jako žádný jiný systém na trhu, může generovat všechny součásti sady výsekových nástrojů na požádání! Jeho volitelnými aplikačními sadami můžete vytvářet lisovací formy, spodní přípravu, rozlamy a výlupy, zákaznické vzorky a potažené rozlamy. Pracuje s širokým rozsahem materiálů včetně překližek, pertinaxu a plastů.

M Series System
Tato nová řada digitálních řezacích systémů představuje dědictví více než 40 let zkušeností a více než pět let pokročilého návrhu a vývoje. M Series je nejnovější a nejvíce univerzální a robustní řezací systém na současném trhu! Nabízí širokou škálu velikostí, pokročilé nástroje, laserové ukazovátko, výkonné přidržovací vakuum, tichý provoz a vestavěný bezpečnostní paprsek. T3 (Total Tooling Technology) hlava nabízí kompletní balíček automaticky identifikovatelných nástrojů pro všechny požadavky dnešních obalových materiálů. Volitelný Mvision-cut® optický systém nabízí přesný soutisk tisku a řezu a kompenzuje šikmosti a lineární zkreslení. Grafické uživatelské rozhraní Windows Front End nabízí všechny nástroje pro nezávislý systém off-line výroby při zachování kompatibility se všemi hlavními CAD systémy na dnešním trhu. Je také k dispozici možnost snadno použitelné dotykové obrazovky.

M Series Digital Finishing System
Pokročilá technologie řezání tohoto digitálního dokončovacího systému vám zaručuje výhodu výkonu potřebného pro výrobu grafik s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Dostanete na výběr z velké řady nástrojů a konfigurovaných nastavení pro řezání a frézovaní ve všech druzích materiálů jako jsou pěnové desky, styren, PVC, polykarbonáty a vlnité plasty, kompozity hliníkové a akrylové. Úlohy i nástroje lze měnit během sekund díky modulární konstrukci vicenástrojové hlavy T3 s MVision (identifikační systém). Můžete digitálně registrovat tištěné grafiky, pak je vyřezávat nebo frézovat a za okamžik už přejít na řezání pěny nebo rylování, a to vše v rámci stejné hlavy T3! Robustní řada plně nakonfigurovaných softwarově volitelných šablon provozních parametrů je k dispozici na několik kliknutí myši. Při použití předprogramovaného rozšířeného seznamu materiálů je volba ideálního nástroje a optimálních parametrů rychlá a efektivní.kontakt: introtex.office@gmail.com
Více informací na www.intex.bytom.pl nebo na strankách výrobce www.gerberinnovations.com

Datum: 5.1.2016 13:23:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště