Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Hustá zmrzlina - nejovocnější zmrzlina v Čechách

 

Společnost Polanský David s.r.o. založená v roce 2008 zahájila provoz otevřením první na jihu Čech. Společnost se zabývá přípravou a výrobou zmrzlinových směsí, které jsou kvalitní a hlavně chutné směsi, určené pro výrobu točené zmrzliny. V roce 2014 byly tyto zmrzlinové směsi zavedeny na český trh pod značkou HUSTÁ ZMRZLINA.

V současné době nabízí HUSTÁ ZMRZLINA 3 úrovně složení zmrzlinových směsí. Dle mých zkušeností z vlastního prodeje zmrzliny se nejvíce zaměřují na nejkvalitnější ovocné druhy, které jsou svým složením ojedinělé. Neobsahují žádné konzervanty ani chemická barviva, složení směsí je na přírodní bázi. Podíl ovoce je v rozmezí 35-70% dle druhu ovocné zmrzliny. Takové množství nenajdete v žádné jiné zmrzlině. V současné době je nabídka zmrzlinových směsí v 14 příchutích. HUSTÁ ZMRZLINA nabízí ovocné druhy: jahoda, čer.pomeranč, banán, červený rybíz, malina, broskev, ananas, nugát, kokos, limetka, citron i oblíbené druhy bez ovoce: čokoláda, vanilka, smetana, nugát, jogurt.

Společnost Polanský David se zabývá i prodejem a pronájmem zmrzlinových strojů a výrobníků ledové tříště. Působí na jihu Čech se sítí vlastních zmrzlináren a celý sortiment dodává po celé ČR. Tu nejovocnější zmrzlinu značky HUSTÁ ZMRZLINA mohou návštěvníci ochutnat na stánku č. 69 v pavilonu V brněnského výstaviště. Vystaveny budou i zmrzlinové stroje a výrobníky ledové tříště. Více informací na: www.liznisi.cz

Datum: 20.1.2016 15:42:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště