Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

HUDY – výjimečná vitrína od UNISS COOL!

 

Společnost UNIS COOL, s.r.o. představí na veletrhu INTECO jednu ze svých letošních novinek - chladicí přístěnnou vitrínu HUDY. Ve srovnání s ostatními běžnými vitrínami je naprosto výjimečná. Její výjimečnost spočívá v tom, že výrazně šetří provozní náklady svému provozovateli (úspora až 40%), tj. snižuje spotřebu elektrické energie, prodlužuje životnost chladicího agregátu a to vše při dodržení rovnoměrného rozložení požadovaných teplot na policích (+1/+8°C).

Úspory bylo dosaženo:

  1. Uzavřením chlazeného prostoru posuvnými prosklenými dveřmi (dvojité sklo)
  2. Osvětlením vnitřního chlazeného prostoru  LED osvětlením
  3. Nízkoenergetickými ventilátory (pouze 6,6W / 1ks) !

Společnost UNIS COOL, s.r.o. působí na trhu chladicího a gastronomického zařízení od roku 1990 a patří k světovým výrobcům s nejširší nabídkou cca 50 typů chladicích, teplých a neutrálních, obslužných i samoobslužných vitrín v různých velikostech a modifikacích. Tyto vitríny jsou určeny pro cukrárny, pekárny, restaurace, fast foody, závodní jídelny, nemocnice a mnoho dalších míst. UNIS COOL dále vyrábí chladicí a mrazicí skříně, chladicí stoly, saladety, šokovací zařízení, obslužné a přístěnné vitríny, konvektomaty, plynové a elektrické stoličky, nerezový nábytek, stoly, dřezy, regály, digestoře, vpustě i bezdotyková umývadla.

Expozici č. společnosti UNIS COOL, s.r.o. naleznou návštěvníci v pavilonu „V“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.uniscool.cz

Datum: 14.1.2016 16:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště