Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

GRAPOS: Nejvyšší kvalita je naším standardem

 


Naše společnost existuje po generace jako renomovaný výrobce nápojů. Od samého počátku se zaměřujeme výhradně na výrobu post-mix nápojů a vývoj odpovídající technologie. Můžeme se tedy hrdě nazývat postmixovými průkopníky Evropy. Jedna zásada nás provázela po celá léta změn a neustálého růstu: nejvyšší kvalita je naším standardem.

Náš osvědčený koncept je harmonickou souhrou všech složek, od základních surovin až po nápoj připravený k podávání ve skle. Vysoká kvalita surovin, jejich dokonalé zpracování, bezproblémová prodejní síť a naše perspektivní výdejní technologie zaručují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu z jednoho zdroje.

Závazek ke kvalitě pro nás a naše partnery znamená neúnavnou angažovanost každého jednotlivého zaměstnance z hlediska holistického zajišťování kvality. Tento proces je dokumentován a neustále zdokonalován certifikací dle ISO 9001.

Pro výrobu našeho vysoce kvalitního produktu je velmi důležité dodržování vysokých hygienických standardů. HACCP – systém sebekontroly podle specifikací Světové zdravotnické organizace – byl původně vyvinut pro NASA a nyní se používá jako nejnáročnější hygienická certifikace pro bezrizikovou výrobu potravin.

Jako v současnosti nejmodernější výrobce sirupů v Evropě považujeme za samozřejmost podrobit naše řízení kvality a hygieny těmto přísným certifikacím.

www.grapos.com

 

Datum: 25.1.2023 13:14:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště