Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

FANUC Czech s.r.o.

 

Společnost FANUC se letos poprvé představí na Mezinárodním potravinářském veletrhu v Brně a to rovnou na 2 místech – na svém vlastním stánku a v rámci akce Packaging live. V obou sekcích představí řadu prvků průmyslové automatizace vhodné pro potravinářský segment a to především průmyslové roboty.

V rámci svého vlastního stánku FANUC představí potravinářskou linku obsahující následující průmyslové roboty:

FANUC LRM200iD – tento robot v lidské velikosti, dodávaný s různými dosahy a rychlostmi zápěstí, je nejlepším kompaktním řešením rychlé manipulace a zpracování dílů do hmotnosti 7 kg ve všech průmyslových odvětvích včetně potravinářského a kovozpracujícího. Manipulační roboty LR Mate, vybavené volitelnou integrovanou inteligencí (optickou a silovou) umožňující ještě vyšší úrovně přesnosti a produktivity, je také dodáván se speciální výbavou pro svařování, lakování, čisté provozy.

 


 

FANUC M20iA/35M – řada M-20, naše jednička v oblasti užitečného zatížení, dosahu a rychlosti os, těží z dosahu až 2 m a nosnosti až 35 kg. Výjimečná konstrukce tohoto silného, avšak rozumně lehkého stroje se 6 osami využívá výhod dutého horního ramene a zápěstí bez omezení výkonu. Model M-20, ideální pro manipulaci s různými materiály, představuje skvělou volbu pro úlohy zahrnující středně těžké náklady.

 


 

FANUC M2iA – řada M-2 byla navržena tak, aby splňovala různé požadavky na prostorové řešení a vyhovovala potřebám širokého rozsahu vysokorychlostních dopravníků a ultra rychlých operací sběru, balení a manipulace. Roboty jsou k dispozici v tří- nebo čtyřosé variantě, užitečným zatížením až 6 kg a maximálním dosahem 1,13 m.

www.fanuc.cz

Datum: 5.1.2016 10:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště