Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Diavena, to jsou produkty 100% kvality!

 

Diavena je první soukromá společnost na zpracování ryb a produkci rybích konzerv v Bulharsku. Společnost má téměř třiceti letou tradici a díky svým zkušenostem dokáže uspokojit potřeby svých nejnáročnější zákazníků. Bezpečnost potravin a kvalita výrobků společnosti Diavena podléhá přísným normám a jsou certifikovány podle ISO 9001: 2008, HACCP a IFS. Díky dlouhodobým partnerským vztahům vybírá a následně odkupuje společnost Diavena rybí produkty nejvyšší kvality přímo z rybářských lodí, které následně skladuje a zpracovává pro koncového zákazníka. Diavena nabízíme výrobky, které jsou 100% vlastní produkce a odběratelům zajišťuje a dodává produkty té nejvyšší kvality.

Společnost Diavena je více jak deset let lídrem na tuzemském bulharském trhu rybích konzerv a v současné době hledá nové odběratele i mimo území Bulharska. V roce 2008 Diavena rozšiřuje výrobu i zpracovaný sortiment a zakládá divizi pro masové a zeleninové konzervy.

Jako jediný výrobce konzerv z tuňáků na Balkáně, je Diavena uznávaným preferovaným a spolehlivým obchodním partnerem, který uspokojí veškeré požadavky svých zákazníků. V poslední době začala Diavena vyrábět a dodávat produkty pro jednotlivé zákazníky s vlastním obrendováním konzervovaných produktů.

Expozici bulharského výrobce rybích, masových i zeleninových konzerv Diavena naleznou návštěvníci veletrhu SALIMA v pavilonu A2 brněnského výstaviště, více informací na: www.diavena.com

Datum: 9.12.2015 10:29:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště