Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Debic: Kvalita na prvním místě

„Zkraťte si čas na přípravu…“

Chcete zjistit, jak vykouzlit špičkové dezerty během pár minut? Chcete nabídnout svým zákazníkům jedinečné pokrmy, díky kterým se k vám budou vracet? Navštivte stánek značky Debic, zúčastněte se prezentací a změňte váš způsob výroby dezertů, zmrzliny a zažijte mnoho dalšího.

Značka Debic představuje výjimečnou kvalitu, kterou zastřešuje největší mlékárenské družstvo na světě, a to FrieslandCampina. Více než 140 let zkušeností, 16 000 zaměstnanců, a hlavně neutuchající touha po tom stále se zlepšovat.

Značka Debic reprezentuje to nejlepší, co můžete z mléka získat. Všechny produkty jsou zcela přírodní, ale zároveň obsahují i moderní složky, díky kterým usnadňují profesionálům práci v kuchyni. Je to právě Debic, díky kterému můžete pustit uzdu své fantazii a začít tvořit.

Můžete se těšit na následující program:
10:00 – 11:00 ochutnávka a ukázka přípravy dezertů
11:30 – 12:30 ochutnávka a příprava zmrzlin a mléčných koktejlů
14:00 – 14:30 zkroťte šlehačku a naučte se, jak vytvářet jedinečné tvary a vzory
14:30 – 15:30 ochutnávka a příprava zmrzlin a mléčných koktejlů
16:00 – 16:30 ochutnávka a ukázka přípravy dezertů

Programem vás budou provázet specialisté a brand ambasadoři značky Debic. Nezapomeňte navštívit tento stánek a zeptejte se jich, jak právě vám mohou výjimečné produkty z portfolia Debic pomoci připravovat ještě chutnější pokrmy a přitom šetřit čas na jejich přípravu!

 

 

Datum: 12.1.2023 11:21:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště