Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

DALIX představí alternativy přepravy potravin s využitím profesionálních autochladniček a transportních chladicích a mrazicích boxů

 


Společnost DALIX, s.r.o.
působí na českém trhu od roku 1994 a trvale posiluje svou pozici na trhu mobilního chlazení rozsahem své nabídky, používáním nejnovějších technologií, a především úzkou spoluprací se světovými leadery v daném oboru.

Přeprava a jakákoliv manipulace s potravinami během transportu je dnes velmi diskutovaným tématem. DALIX nabízí zákazníkům flexibilní, efektivní a ekonomická řešení pro všechny nové potřeby přepravy v chladírenském průmyslu, distribuci potravin, cateringu, pro odběr vzorků a mnohé další požadavky formou mobilních chladicích boxů v nákladovém prostoru standardních užitkových vozidel. Řešení jistě konkurenceschopné z hlediska nákupu a sledování nákladů v porovnání s použitím specifických, upravených vozidel. Novinkou v nabídce DALIX jsou chladicí a mrazicí kontejnery ROLL a boxy BAC vynikajících izolačních vlastností, které jsou chlazeny buď eutektickými deskami, suchým ledem, nebo v modelové řadě COLDTAINER také aktivní kompresorovou jednotkou.

 

Datum: 19.1.2023 11:06:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště