Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Bulharsko známé i neznámé

 

Zmínka o Bulharsku před českým národem vyvolává asociaci spojenou se zemí jako turistickou destinací nabízející moře, slunce a krásné pláže. Bulharsko ale není jen toto: Bulharsko je také tradičním výrobcem vína.

V Bulharsku se vinařství datuje do doby starověkých Thráků, kteří byli národem, který věděl, jak vyrábět víno, a současně národem, který dokázal oceňovat tento nápoj. Tato tradice pokračuje dodnes na území, kde žili starověké národy. Vinařský průmysl v Bulharsku se vyvíjí bouřlivým tempem a zcela oprávněně můžeme říci, že produkce vína v Bulharsku je na vysoké evropské i světové úrovni. Obraz moderního producenta vína v Bulharsku tvoří podnikatelé, kteří zahájili svou činnost přibližně před 15 lety. Tvoří novou vlnu bulharských vinařů, kteří postupně vracejí Bulharsko na celosvětovou vinařskou mapu.

Když už mluvíme o nich, musíme zdůraznit, že tito lidé provedli renesanci bulharského vína. Jako svědci tohoto procesu vás zveme na vína se společností Trakia s.r.o. Navštivte naši zemi a přesvědčete se o velkém pokroku bulharských vinařů.

Za nedlouho nás můžete navštívit na našem veletržním stánku na veletrhu SALIMA/VINEX  2020.
Těšíme se na Vás!


 

Datum: 18.2.2020 15:06:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště