Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

BACHA - B. Guzicki i W. Guzicka SP. Jawna

 

B. Guzicki i W. Guzicka SP. Jawna
Perfektní servis, nejvyšší kvalita a neustálý výzkum a vývoj – to jsou základní firemní hodnoty společnosti ANKO. Reagujeme jak na požadavky zákazníků tak i trhu a přitom neustále inovujeme funkce strojních zařízení a zlepšujeme kvalitu, společně s přesným a včasným poprodejním servisem. Pro zlepšení řízení kvality má společnost ANKO od roku 1999 certifikaci ISO 9001 a mnoho sérií našich strojů má značení CE. Pro zrychlení našeho servisu má ANKO více než 10 servisních středisek ve spolupráci s regionálními zástupci po celém světě tak, abychom mohli být nápomocni našim zákazníkům nejen v oblasti „hardwaru“, jako jsou díly a údržba, ale také softwaru, jako konzultant pro receptury. Kvalitní stroje na míru za přiměřenou cenu získaly společnosti ANKO dobrou pověst a postavení zavedené přední značky z Tchaj-wanu. Do roku 2014 společnost ANKO úspěšně vyvážela do 108 zemí. S cílem zvýšení efektivnosti výroby, kvality a posílení výzkumu a vývoje přesídlila společnost ANKO do nově dokončených kancelářských i výrobních prostor. Jsme připraveni poskytovat vám lepší a rychlejší servis.

HLT-700XL
Víceúčelový plnicí a tvářecí stroj úspěšně používá mnoho zákazníků. Pouhou změnou tvářecí formy může HLT-700XL vyrábět různé potraviny, jako jsou knedlíky, koblihy, samosa, hargao, ravioli, atd. Pomocí HLT-700XL můžete svou potravinářskou výrobu přeměnit na automatickou bez jakýchkoliv potíží.

Víceúčelový plnicí a tvářecí stroj vám pomůže zvýšit produktivitu, rozšířit sortiment i snížit pracovní náklady a ztráty používaných surovin.

 SD-97W
Automatický potahovací a tvářecí stroj umí vyrábět buď vzorované nebo nevzorované produkty, a to pouhou výměnou klapek. Může pracovat buď se dvěma barvami nebo jen s jednou barvou také pouhou výměnou násypky na těsto. Je možné jej použít nejen pro výrobu pasty z červených fazolí, masových náplní nebo sezamové pasty, ale také na jednoduché výrobky. Jednoduše řečeno SD-97W umí vyrobit desítky etnických potravin, jako jsou masové placky, bochánky vařené v páře, mammoul, masové koláče, smažené plněné bochánky, mochi, průsvitné knedlíčky, knedlíčky chao zhou. Vzhledem i chutí se vyrovnají ručně dělaným výrobkům.

www.bachabg.com.pl
www.anko.com.tw

 

Datum: 4.1.2016 10:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště