Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Atrima se specializuje na oblast automatizace a robotizace výrobních procesů. Na veletrhu představí možnosti spolupráce v potravinářství

 

Česká firma Atrima patří mezi lídry v oblasti automatizace a robotizace výrobních procesů. Úspěšně se zaměřuje na vývoj, výrobu a realizaci individuálních manipulačních a dopravních zařízení zaměřených na významné snížení provozních nákladů výrobního provozu za zachování minimálních investic. Realizace má nejen v České republice a Evropské unii, ale i na dalších kontinentech.

HLAVNÍ PRODUKTY firmy tvoří paletizátory, depaletizátory, manipulátory, robotická pracoviště, doprava zboží – dopravníky, vkladače, vykladače i regálové zakladače a automatizované sklady.

Součástí hlavních produktů jsou SAMOSTATNÉ CELKY – obraceče, převyšovače, elevátory, točny, střídače směrů, klapky, speciální zařízení – odvíčkovače, zavíčkovače a kontrolní váhy.

Na SalimaTechu Atrima představí široké možnosti spolupráce v potravinářství a předvede přiklad automatizace/paletizace pomocí kolaborativního robota.

 

Datum: 19.1.2023 15:31:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště