Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

APIDOMIA s.r.o.

 

S námi naplníte cokoliv a do čehokoliv. Kapaliny, pasty, sypké hmoty.

Naše portfolio lze v zásadě rozdělit na:
Pístové plničky pneumatické – pro látky typu voda až po husté pasty. S těmito plničkami lze plnit i produkty s většími příměsmi bez toho, že by došlo k jejich poškození. Pístové plničky mají velký rozsah užití v mnoha ohledech.

Digitálně řízené plničky s čerpadlem jsou pouze pro tekutiny typu voda a olej. Dokáží odolat agresivním chemickými látkám i vyšším teplotám. Přesnost, spolehlivost.

Plničky pro sypké hmoty umí naplnit vše od různých prášků, koření a semen až po větší kousky, jako jsou například nudle. Naplní cokoliv přiměřené velikosti, při plnění jsou šetrné a přesné.

Jen naplnit ovšem nestačí. Je třeba také obal uzavřít a oetiketovat. Máme pro vás i toto příslušenství.

Nenabízíme vám jednoúčelové zařízení, ale ve všech ohledech se snažíme o univerzálnost a jednoduchost. Nikdo neví co přijde zítra. Proto vám nenutíme automatické jednoúčelové plnicí linky za velké peníze, ale snažíme se najít společně s vámi cestu, která vás dovede bezpečně do cíle.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a odpovědně. Pečlivě projednáme vaše potřeby a pokud je to možné, vyzkoušíte si vše předem. Používáme vstřícný systém podpory prodeje, kdy si vše můžete vyzkoušet v klidu i ve svých prostorách a je možné se domluvit i na splátkovém kalendáři.

Důvěra za důvěru, vzájemná spolupráce pro spokojenost obou stran.

Těšíme se na Vás na brněnském výstavišti na veletrhu SALIMA 2016!

PAV V 018

Datum: 4.1.2016 10:11:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště