Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní potravinářský veletrh

O správnou teplotu se postará FRIGOMONT

 

Společnost FRIGOMONT a. s. je tuzemským výrobcem chladírenských, mrazírenských, izolačních a hygienických dveří a předním dodavatelem chladírenských a mrazírenských boxů, skladů a výroben v potravinářském průmyslu. Na veletrhu SALIMA 2012 představí novinku – Provozní dveře falcované, které lze namontovat do klasické ocelové zárubně.

Nové dveře jsou určeny do potravinářských provozů, skladů, kanceláří, ale i sociálních zařízení. Křídlo dveří je vyrobeno z kvalitního izolačního materiálu a lakovaného plechu orámovaného hliníkovým profilem, součástí výrobku kvalitní nerezové kování. Uživatelé ocení zejména snadnost montáže, kdy odpadá nutnost výměny zárubně.

„V minulosti jsme se na brněnském výstavišti zúčastnili několika stavebních veletrhů. Na Salimě jsme vystavovali i v roce 2010 a ocenili jsme ji jako jeden z nejlepších veletrhů, kterého jsme se kdy zúčastnili,“ říká obchodní manažer společnosti FRIGOMONT Radek Prkna. Stejně jako na minulém ročníku, také na Salimě 2012 český výrobce nabídne zákazníkům široký sortiment chladírenských a mrazírenských dveří, chladících a mrazících boxů. „Cílem naší prezentace je oslovit co nejvíce koncových zákazníků z řad drobných živnostníků, především řezníků, pekařů a cukrářů, ale zároveň chceme navázat dlouhodobou spolupráci s dalšími velkoodběrateli,“ dodává manažer.

Firma FRIGOMONT působí v oboru již od roku 1994, kdy se začala zabývat servisem, montáží a prodejem chladírenských, mrazících a klimatizačních technologií. K jejím zákazníkům patří obchodní organizace, výrobci potravin i podniky veřejného stravování. Zároveň se řadí k největším dodavatelům izolačních panelů v České republice a na Slovensku. V posledních deseti letech je těžištěm její činnosti kompletní realizace staveb v potravinářství, výrobních a skladovacích hal a prodejních objektů. V roce 2004 společnost FRIGOMONT zahájila výrobu  chladírenských, mrazírenských, izolačních a hygienických dveří, které dodává mj. do chladíren a mrazíren, průmyslových a skladovacích hal nebo supermarketů. Ročně vyrobí přibližně tisíc kusů dveří pro odběratele v České republice a na Slovensku.

SALIMA 2012

Vybíráme z firem (2016)

 


 

Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště