Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní potravinářský veletrh

Mezinárodní konference „FOOD FORUM“

Ministerstvo zemědělství a Potravinářské komora České republiky uspořádá 28. února 2012, v den zahájení Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2012, mezinárodní konferenci „FOOD FORUM“ na téma „Cesty k udržení produkce potravin, kvalita potravin a rozvoj lokálních a regionálních trhů“.

Mezinárodní konference se uskuteční v kongresovém sále brněnského hotelu Holiday Inn za účasti českého ministra zemědělství Petra Bendla a prezidenta Potravinářské komory České republiky Miroslava Tomana a prezidenta a prezident Agrární komory České republiky Jana Veleby.

Mezi významné řečníky na konferenci FOOD FORUM budou Simon Zsolt, ministr zemědělství a rozvoje venkova Slovenské republiky a Marek Sawicki, ministr zemědělství a rozvoje venkova Polské republiky. 

Dalšími významnými aktivními zahraničními účastníky konference jsou zástupci Generálního ředitelství pro veřejné zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise (DG SANCO), Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA) a zástupce eurokomisaře pro zemědělství a rozvoj venkova.

SALIMA 2012

Vybíráme z firem (2016)

 


 

Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště