Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Zlato pro tropické klima

 

Společnost JAROSPOL Technology s.r.o., která na veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství MBK vystavuje teprve podruhé, představila odborným návštěvníkům klimatizační jednotku CLIMATROP, která byla oceněna Zlatou Salimu v sekci strojírenských produktů.

Jak řekl výkonný ředitel společnosti JAROSPOL Technology s. r. o. pan Martin Jaroš: „Na veletrhu MBK vystavujeme podruhé a získali jsme zde ocenění Zlatá Salima, což je pro nás velká reklama a dobrý prodejní argument. Na veletrhu je o oceněnou novinku velký zájem.“ Tento klimatizátor pro vozíkové kynárny generující teplo a vlhko si díky svým vlastnostem - ultrazvuková technologie, malé kompaktní rozměry a nízká spotřeba energie - vydobyl nejvyšší ocenění.

Konstrukce CLIMATROP® je uspořádána tak, aby velikost celého zařízení byla co nejmenší a jednotka jako kompaktní celek obsahovala systém cirkulace, ohřevu i zvlhčování vzduchu dohromady. CLIMATROP® využívá technologie ultrazvukového zvlhčování, která umožňuje vytváření tzv. studené páry.

Provoz zařízení je zcela hygienický, odpařovaná voda je zbavena veškerých nežádoucích příměsí. Tato kompaktní klimatizační jednotka má minimální rozměry ve srovnání s jinými výrobky podobných vlastností. 

JAROSPOL Technology vyrábí, dodává a servisuje stroje a zařízení pomáhající pekařům a cukrářům v jejich každodenní namáhavé práci. Specializuje se na pekařské pece BONGARD, kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP, pekařské vozíky, pečné plechy a formy, hnětače a děličky těsta ESMACH, planetové mixéry a provalovačky Tekno Stamap, rohlíkovací stroje Giotec, kráječky chleba a další. Expozici soplečnosti JAROSPOL naleznete v pavilonu V/ stánek 117.

Datum: 20.2.2016 11:33:00

 


Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště