Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Zlatá Salima pro čerstvé mléko ve skle

 

Jedno z deseti letošních ocenění Zlatá Salima získala mlékárna BOHEMILK za plnotučné čerstvé mléko ve skle. Jedná se o český produkt z podhůří Orlických hor, který opočenská mlékárna uvedla na trh v loňském roce.

„S tímto výrobkem jsme v České republice přišli jako první. Vrátili jsme se k balení mléka do skla, které zákazníci čím dál častěji vyhledávají,“ potvrzuje marketingová manažerka Eva Šachová. Oceněný výrobek se prodává pod názvem Čerstvé České mléko v designově zpracované skleněné lahvi s podtlakovým uzávěrem a od včerejška, podobně jako polotučné mléko ve skleněné lahvi, se může chlubit označením ČESKÝ VÝROBEK – garantováno Potravinářskou komorou České republiky. Mléka, a to čerstvá i trvanlivá, patří k nosným produktům akciové společnosti BOHEMILK, spolu s dalšími produkty, jako jsou trvanlivé smetany, jogurty, zakysané smetany, kondenzovaná mléka a máslo. Dalším nosným programem je výroba a prodej sušených zmrzlinových směsí pod značkou Česká zmrzlina z Opočna. Nejznámější a nejoblíbenější je točená vanilka z Opočna, která se vyrábí podle původní receptury již více než padesát let. 

Na Salimě se mlékárna BOHEMILK, jejíž tradice sahá až do roku 1936, představuje v pavilonu V společně s dalšími společnostmi Moravia Lacto a Mlékárna Olešnice, které taktéž patří do skupiny INTERLACTO. „Zejména první dva dny, kdy k nám chodila odborná veřejnost, jsme měli na stánku hodně rušno. Zákazníci přicházeli na jednání a ochutnávali novinky pro nadcházející sezónu, z Olešnice například tvarohy a čerstvé sýry, z jihlavské mlékárny tvrdé sýry, podmáslí a další sortiment, u nás se zajímali jak o zmrzlinové směsi, tak mlékárenské výrobky. Takže jsme po prvních třech dnech se zájmem i naší účastí spokojeni,“ říká Eva Šachová.

Datum: 27.2.2014 20:00:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště