Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
19.-21.11. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

MARK industries s.r.o.

Nabízíme kompletní portfolio značících technologií pro potřeby potravinářského, automobilového, farmaceutického a elektrotechnického průmyslu.

MARK industries s.r.o.

Skaneko

Skaneko zastupuje přední světové výrobní společnosti v oblasti potravinářského průmyslu v České a Slovenské republice.

Skaneko

Stäubli

Společnost Stäubli je mezinárodní technologickou firmou. Česká pobočka zastupuje dvě divize, a to robotickou a konektorovou. Historie firmy se začala psát již koncem 19. století ve Švýcarsku a stále si uchovává rodinný styl, který ji vtiskla a udržuje rodina Stäubli. Švýcarská stopa je také poznat v důrazu na kvalitu a preciznost, které jsou jim tak vlastní, a staly se rozpoznávacím znamením všech našich produktů.

Stäubli

Tatra Zmrzka

Tatra Zmrzka je na trhu od roku 2012 a díky své chuti a kvalitě se těší stále větší oblibě. V nabídce je dvacet devět druhů příchutí zmrzlin s mléčným základem, čtyři druhy příchutí vodové zmrzliny a osm druhů příchutí ledové tříště.

Tatra Zmrzka

Techfood

Naše práce zanechala stopu ve více než 60 provozech po celém světě. Nabyté zkušenosti dále aplikujeme při výstavbě kompletních výrobních provozů, které tím získávají značnou konkurenční výhodu.

Techfood

TOPOS a.s.

Společnost TOPOS a.s. je jedním z nejvýznamnějších českých výrobců strojního zařízení a technologických celků pro potravinářské provozy. Při svém vývoji a výrobě používá ty nejmodernější projektové nástroje, technologické postupy a poznatky, zároveň však staví i na svých bohatých zkušenostech a dlouholeté tradici od roku 1950.

TOPOS a.s.

Zemědělská skupina produkující kvalitní tuzemské potraviny

Skupina AGROMĚŘÍN je tvořena mateřskou společností AGRO – Měřín, a.s. založenou v roce 1993, jejími dceřinými společnostmi a ostatními majetkově propojenými osobami. Skupina zaujímá s konsolidovaným obratem 3 mld. Kč významnou pozici v zemědělství a potravinářství České republiky a je postavena na českém kapitálu.

Zemědělská skupina produkující kvalitní tuzemské potraviny

 

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
19.-21.11. 2020


MBK
19.-21.11. 2020


G+H
19.-21.11. 2020


VINEX
19.-21.11. 2020


EmbaxPrint
19.-21.11. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
20.-22.11. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště