Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

TEN ART, spol. s r.o.: Dodavatel strojů pro pekárny a cukrárny

 

TEN ART je česká firma zabývající se prodejem a servisem strojů pro pekárny a cukrárny s více jak 22letou tradicí, sídlem v Příbrami, vlastním servisním oddělením a partnerskou firmou na Slovensku. Spolupracuje s těmi nejlepšími zahraničními dodavateli, převážně z Německa (Debag, Heuft, Fortuna, Kitzinger, KD-Putz, Krumbein, FUNK, GBT, Janssen, Delta atd.) a Itálie (Mimac, Sancassiano, Canol, Irtech, Bake Off, Alba, Domino atd.).

Podívejte se, na co se můžete na stánku 015 v pavilonu V těšit.

„Návštěvníkům ukážeme nejprodávanější drezírku na našem trhu – MIMAC model SUPREMA – na které lze vytvořit kompletní výrobu od piškotových hmot (buflery, pláty, korpusy), přes pálenou (věnečky, větrníky, banány) až po linecké vykrajované, linecké třené, kokosky či sněhovku,“ jmenuje zástupkyně firmy Andrea Máchová. 

V přímém přenosu se můžete těšit na výrobu müsli tyčinek na stroji GFT od německé firmy KRÜGER UND SALECKER. Stroje této firmy se vyznačují vysokým výkonem a malou zastavěnou plochou. Jsou vhodné nejen pro výrobu müsli tyčinek, ale také raw tyčinek, proteinových, ovocných či fitness tyčinek a tvarování marcipánu. K vidění bude také stroj MFT vhodný pro výrobu tyčinek s rovnou spodní částí.

Novinkou v portfoliu firmy je multifunkční stroj na vaření, pasterování a chlazení krémů, náplní, pudinků atd. VALMAR model CHEF CREAM TTi

Nedílnou součástí stánku budou stejně jako v předchozích letech pece tradičního německého výrobce pekařských pecí DEBAG. K vidění bude sestava horkovzdušné pece DILA 5 a etážové pece HELIOS 4060, dále sestava etážových pecí HELIOS 6080 v provedení „na šířku“ (novinka ve výrobním programu firmy DEBAG), etážová pec MONSUN 672 nebo kombinovaná pec MONSUN SM (možnost pečení na etážích či vozíkách).

Toto a mnohem víc můžete vidět, když se zastavíte na stánku TEN ART. Zváni jste také do předváděcí pekárny v Příbrami, kde můžete vidět velkou část z vystavovaných stojů a všechny si můžete také osobně vyzkoušet.

www.tenart.cz

 

 

 

 

 

Datum: 1.2.2018 21:10:00

 


Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště