Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Sýraři z Boutique Gurmán se vrací na místo činu

 

Až se budete procházet pavilonem A brněnského výstaviště v době konání veletrhu SALIMA 2016, možná vás zaujme stánek Boutique Gurmán. Sýrařů, kteří vám nařežou nejlepší sýry a zároveň se u toho neberou příliš vážně. Zavítejte tedy do světa Vemen, do nebe plného těch nejlepších chutí.

Boutique Gurmán přiváží na Salimu 2016 ty nejlepší sýry z celé Evropy. Přijďte tedy ochutnat nebesky dobrý Old Rotterdam, který se podává výlučně se speciální medovo-koprovou hořčicí nebo vynikajícího farmáře s lanýži. Sýraři vás ochotně zasvětí do tajů sýrového světa. Zjistíte, proč jsou tak dobré holandské Goudy nebo jaká tajemství se skrývají u sýrařských mistrů v alpských horských oblastech. Stavte se tedy k nám, rádi nařežeme vám.

Něco z historie
Psal se rok 2007, bylo 11. listopadu a na frýdecké střechy padal první sníh. Padal i na novou sýrárnu na Zámeckém náměstí. Tehdy se ještě jmenovala Cheesy Boutique. Uběhlo osm let a všechno je jinak. Z obchůdku je Boutique Gurmán, franchisingová společnost, která má přes 21 poboček a neustále se rozrůstá. V době, kdy lidé otáčeli každou korunu, se tak začal tvořit skvělý projekt. Neptejte se jak, recept na sýrový úspěch vám neprozradíme. Martin Svačinka, zakladatel firmy, Capo di tutti capi, neboli Vemeno to největší, k tomu říká: „Podnikáme srdcem. Máme sice franchisu, která se rozrůstá, ale stále u nás platí zásada, že nás to musí hlavně bavit. Jdeme do toho srdcem a s úsměvem. Možná i to je důvod, proč se k nám lidé rádi vracejí.“

Co vám nařežou?
Boutique Gurmán tak roste a s ním i jeho značka Vemena. V obchůdcích lidé najdou hlavně sýry z Holandska a Itálie, ale i z dalších zemí Evropy – z Francie, Švýcarska, Slovenska či z Řecka. Sýry mladé i uleželé, ochucené, s plísní, kravské, kozí i ovčí. Sýry, které jsou vynikající a pyšní se tou nejvyšší kvalitou. Pro sýry si jezdí naše sýrová parta sama. Brouzdá po Evropě a neustále vozí další a další delikatesy. Díky tomu naši zákazníci mohou ochutnat krom sýrů té nejlepší kvality i lanýže dovezené z Istrije, vynikající domácí pršut, klobásy z rodinné maďarské firmy Konkoly, francouzské sušené klobásy, francouzské teriny, olivový olej od řeckých sedláků či různé sýry přímo z holandských farem. „V našich obchůdcích prostě nečekejte zboží, které vám dnes nabízí velké supermarkety. Máme jen dobrůtky, které chutnají nám, a proto doufáme, že budou chutnat i vám,“ doplnila naše vrchní sýrařka Barča.
Více informací naleznete na www.vemena.cz

Datum: 14.1.2016 8:54:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště