Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Pavilon A – Pavilon potravin a nápojů

 

Rozmanitou nabídku potravinářských produktů a gastronomické zážitky nabídne spotřebitelům „Pavilon potravin a nápojů“. Zde budou tuzemští i zahraniční výrobci nabízet potravinářské produkty a gastronomické zážitky. Mnozí z obchodníků budou nabízet zcela nový sortiment potravin, které se ještě na českém trhu neobjevily. V tomto pavilonu se mohou návštěvníci seznámit s výrobky vystavovatelů, ochutnat je a samozřejmě i zakoupit. Mezi nápoji bude dominovat káva, zástupci firem nabídnou nejrozmanitější druhy kávy a čajů různých chutí a vůní. Chybět nebude představení kvalitních druhů piva z malých pivovarů nebo ochutnávky nejlepších jihomoravských vín či destilátů. Své chutě a názory mohou návštěvníci porovnat v degustačních soutěžích spojených s možnou výhrou zajímavých cen od partnerů.

V  pavilonu A1 se díky významné podpoře Ministerstva zemědělství ČR, Státního zemědělského intervenčního fondu, Potravinářské komory ČR a Jihomoravského kraje představí celá řada českých a moravských firem, prezentovat se budou nositelé značek kvality, nebo chráněných označení původu. Na stánku Jihomoravského kraje se ocitnete mezi společnostmi, které znáte z “Farmářských trhů“, nebo jste si je oblíbili díky ocenění „Chuť Jižní Moravy“.

Ve druhém části pavilonu A se z tuzemska posunete mimo naše hranice. Ve velkých expozicích se Vám představí oficiální účasti Polska, Maďarska, nebo výrobci specialit z Německa, Rakouska, Maroka i exotických zemí Asie. I díky tlaku na kvalitu a zdraví budou nabízené nápoje a potraviny „výkladní skříní“ každé ze zúčastněných zemí. Polsko například představí potraviny se svojí značkou kvality – obdoba našeho označení KLASA - které ponesou název: „Poznaj Dobrą Żywność“, dále regionální potraviny i biopotraviny.

Datum: 14.1.2014 13:00:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště