Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Paní Věra Menšíková v Síni slávy!

 

Dlouholetá pracovnice Veletrhů Brno paní Ing. Věra Menšíková, která byla dlouhodobě spjata s veletrhem SALIMA, byla uvedena do síně do Síně slávy soutěže Gastro Junior Brno – Bidvest Cup. Do síně slávy ji slavnostně uvedl prezident Asociace kuchařů a cukrářů České republiky Bc. Miroslav Kubec v rámci slavnostního vyhlášení výsledků finále Gastro Junior Brno – Bidvest Cup 2017v Kongresovém sále hotelu Voroněž.

Věra Menšíková prožila celý svůj profesní život ve společnosti Veletrhy Brno, kde společně se svým týmem zrealizovala desítky úspěšných veletrhů a výstav. Veletržní areál jí učaroval už jako malé holce a pravidelně jej navštěvovala. Od roku 2003 se stala ředitelkou mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA a tím se začala aktivně podílet na rozvoji a průběhu mnoha ročníků soutěže Gastro Junior Brno – Bidvest Cup.  Pod její taktovkou si Gastro Junior Brno vyzkoušel hned několik pavilonů brněnského výstaviště - například G1, C ale i architektonický skvost pavilon A proto, aby poslední roky zakotvil v nejmodernějším a nejnovějším pavilonu P. Věra Menšíková v soukromí, jak sama říká – ráda vaří svým chlapcům, a proto s úctou i pokorou sledovala při finále Vás, mladé odborníky, aby se od nastupující generace něčemu přiučila.

Paní Věra Menšíková přispěla svou pracovitostí, ochotou pomoci, vstřícností, odborností, radami, ale hlavně svou vždy otevřenou náručí a srdcem k mnoha úspěšným ročníkům Gastro Junioru tak, abyste se na jejím milovaném výstavišti vy všichni - soutěžící, pedagogové, partneři i návštěvníci - cítili komfortně a spokojeně. Gastro Junior pro ni nebyl „jen práce“, ale srdeční záležitost – fandila mu a věřila v jeho význam pořádání pro budoucnost české gastronomie. Vážíme si toho, že po několik let patřila s námi do gastrojuniorové party, a proto ji nyní přivítejme při vstupu do Síně slávy soutěže Gastro Junior Brno – Bidvest Cup.

Datum: 21.1.2017 20:30:00

 


Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště