Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Med v pestrých barvách, jak ho zatím neznáte

 

Ruská společnost MIRMEDA na veletrh přivezla originální medové lahůdky, jejichž základem jsou suroviny z nedotčené sibiřské přírody. V pavilonu A2 okusíte med s chutí zázvoru, máty, borůvek nebo skořice.

Med není jen sladidlem a zdrojem energie, ale také přírodním antibiotikem, obsahuje mnoho vitamínů a minerálů a po staletí je oceňován jako elixír zdraví a dlouhověkosti. Ruská společnost MIRMEDA (v překladu „svět medu“) uvedla na trh řadu originálních výrobků, které rozšiřují možnosti uplatnění medu v potravinářství a gastronomii, ať už samostatně jako sladidlo či dezert nebo v kombinaci s dalšími produkty. Na výběr jsou dvě desítky medových pochoutek s jednou i vícero příchutěmi, které se vedle chuti liší také barvou a účinky. Med s příchutí pomerančové kůry má vlastnostmi měkkého afrodisiaka, příměs zeleného čaje a zázvoru pomáhá čistit játra, superpotravina goji eliminuje toxiny a obnovuje imunitu. K originálním příměsím patří cedrové oříšky, klikva, karibský rohovník nebo sezam.

„Mnoho lidí by rádo konzumovalo med kvůli jeho zdravotním benefitům, ale nemají rádi jeho chuť. Ochucený med je cestou, jak změnit chuť medu, ale zachovat všechny jeho přednosti,“ říká Darius Steponavicius, exportní manažer společnost MIRMEDA, který medové dezerty prezentuje na stánku v pavilonu A2. „Chceme tady zákazníky seznámit s naší značkou a nabídkou. Oslovujeme klienty z oblasti retailu i gastronomie, ale hlavně lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Med je totiž přírodním zdrojem zdraví a ten náš pochází z oblastí Uralu a Sibiře, kde je zemědělstvím a průmyslem nedotčená příroda,“ zdůrazňuje dodavatel. Výrobky společnosti MIRMEDA jsou 100% přírodní, bez obsahu lepku, barviv i konzervačních látek.

Datum: 28.2.2018 12:00:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště