Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Max Sport s.r.o.

 

PROTEIN CAKE KAKAO A KOKOS
Slovenská značka proteinových produktů Max Sport přináší svůj originální výrobek Protein Cake v nové kakaově-kokosové příchuti. Protein Cake bezgluténový výrobek je obohacen o kyselinu listovou s podílem proteinů 21 %. Jedno balení (50 g) obsahuje pět koláčků a náplň tvoří optimálně vyvážený mix srvátkových a sójových proteinů. Produkt také obsahuje vlákninu, která dodává pocit rychlejšího zasycení a pomáhá při hubnutí. Díky velmi nízkému obsahu cukru je vhodný i pro diabetiky. Protein Cake oceníte nejen jako chutný zdroj proteinu po tréninku, ale také kdykoliv dostanete chuť na zdravější pamlsek.

Tato chutná cukrovinka je k dostání i ve vanilkové příchuti.

GOOD MORNING OVOCNÉ PYRÉ S CHIA SEMÍNKY
Ovocné pyré v praktickém balení do ruky už možná znáte, zvláště rodiče, kteří dbají na to, aby měly jejich děti zdravou snídani. Teď si i vy, kteří milujete ovoce a zdravou stravu, můžete dopřát novinku s ještě výživnějším obsahem, která opravdu chutná – Good morning je 100% přírodní směs čerstvého ovoce, cereálií a „superpotraviny“ chia semínek. Produkt neobsahuje lepek a je to úplně nová alternativa, jak získat zdroj nutričně bohatého a zdravého jídla. Přichází ve skutečně praktickém 200 g balení, což je dostatečná porce na zasycení dospělého člověka a může mu poskytnout plnohodnotnou snídani nejen doma u stolu, ale i během cesty v autě, MHD nebo i na kole.

Tuto novinku najdete nejen v jablkově-jahodovo-borůvkovém provedení, ale také s příchutí řeckého jogurtu a manga.

RAW PALEO BARBAR KEŠU A KOKOS
Raw Paleo BarBar je nová alternativa zdravého snacku pro všechny, kteří hledají snack bez obsahu mléka, obilovin, sóji a přidaného cukru. Tahle mimořádně chutná tyčinka je unikátní směsí kešu oříšků, datlí, kokosu a kokosového oleje. Je vyráběna pod teplotou 42 °C pro zachování všech skvělých vlastností a může se stát skvělou náhradou, když dostanete chuť na něco sladkého.

Tyčinka Raw Paleo Barbar sahá ke kořenům přirozených stravovacích návyků lidstva a je určena pro ty, kteří hledají veganské alternativy, ale i pro ty, kteří se snaží vyhýbat zpracovaným potravinám se špatnými nutričními vlastnostmi.

Tuto novinku najdete nejen v příchuti kešu a kokos, ale i v provedení jablko a skořice, nebo kakao a lískové ořechy.

www.maxsportnutrition.com

PAV A2 019

Datum: 8.1.2016 10:39:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště