Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

LA CULTURA DEL CAFFÉ: Kávovary, mlýnky a příslušenství nejen pro kavárny

 

Chystáte se otevřít své vlastní bistro nebo kavárnu? Už určitě víte, jak to tam bude útulně vypadat a jaký sortiment budete nabízet. Ale máte už vybraný ten správný kávovar?

Společnost La Cultura Del Caffé (LCDC) nabízí to pravé řešení všude tam, kde je profesionální příprava kávy samozřejmostí. Zaměřuje se zejména na prodej a servis pákových a plnoautomatických kávovarů, mlýnků a příslušenství značek LA CIMBALI a BUNN. Prodejem zařízení to však nekončí, firma poskytuje také autorizovaný záruční i pozáruční servis na všechny stroje, které si zakoupíte, a to za použití originálních náhradních dílů.

LCDC je samostatnou sekcí společnosti DELIKOMAT, s.r.o., která na českém trhu působí již od roku 1995. Díky tomu využívá širokou síť poboček, kvalitní technické zázemí a můžeme se věnovat zákazníkům v rámci celé ČR!

Doménou společnosti jsou kávovary, mlýnky a další produkty italské značky LA CIMBALI, na něž má výhradní zastoupení pro ČR. LA CIMBALI byla založena v Miláně již v roce 1912 a celosvětově je stále hodnocena jako nejvýznamnější výrobce kávovarů na espresso a cappuccino. Vývojáři z dílen LA CIMBALI patří dlouhodobě mezi průkopníky v oblasti vývoje technologií a jsou držiteli několika ceněných technických patentů.

To vše a mnohem více můžete vidět a vyzkoušet na stánku LA CULTURA DEL CAFFÉ na veletrhu SALIMA 2018 v Brně.

Firma vám představí svou nabídku pákových i plnoautomatických kávovarů, včetně žhavých novinek a nových technologií pro rok 2018. Kde se podává káva, nesmí chybět ani kávovar na překapávanou kávu a samostatný výdejník horké vody. Součástí prezentace jsou také mlýnky na kávu, moderní hygienické výdejníky mléka (Milk Maté), přístroje na výrobu čajů, myčka šálků, výrobník ledových kostek a další.

Zjistíte, který kávovar je nejvhodnější do kterého prostředí, a že tradiční hotelová snídaně nebo moderní bistro se dnes již neobejde bez malého automatu na čerstvou kávu nebo cappuccino. Zkušení odborníci vám poradí, co vše vaši hosté určitě ocení a jak vám v tom můžeme pomoci.

 

 

Datum: 23.1.2018 15:29:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště