Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Jubilejní 30. SALIMA 2016 věří v rekordní ročník!

 

SALIMA - MBK - INTECO - VINEX kompletní přehlídka potravinářského průmyslu doplněná veletrhem obalů a tisku EMBAXPRINT.

 

Drobných, lokálních výstav potravin a nápojů se v České republice koná celá řada, ale Mezinárodní potravinářský veletrh s dlouholetou tradicí je pouze jeden. Jubilejní 30. ročník veletrhu SALIMA proběhne na výstavišti v Brně v termínu od 17. do 20. února 2016.

A přinese řadu novinek!

Nový termín počítá s přesunem do jednoho víkendového dnu, tedy čtvrtek až sobota. Hlavním důvodem pro zařazení soboty je oslovení jedné z hlavních cílových skupin veletrhu -  odborníků z řad živnostníků a menších podniků. Pro tuto cílovou skupinu je velmi obtížné nalézt prostor k návštěvě veletrhu v pracovním týdnu.

Nové firmy - Veletrhy Brno chystají rozsáhlou kampaň s cílem získat nové firmy, které na veletrzích SALIMA ještě nevystavovaly a zároveň oslovit firmy, které na posledních ročnících mezi vystavovateli chyběly.

Nové podmínky účasti – organizátoři vyjdou vstříc vystavovatelům také cenou. Po průzkumu cenové citlivosti mezi vystavovateli se Veletrhy Brno rozhodly upravit cenovou úroveň. Výrazně se tak snížila cena za 1m² kryté výstavní plochy oproti minulému ročníku, v podobném duchu došlo ke snížení ceny za registraci jednotlivých vystavovatelů a spoluvystavovatelů. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 30.9.2015, základní cena nájemného výstavní plochy se po uplynutí řádného termínu pro podání přihlášky zvyšuje o 20%. Veškeré informace o cenách a možnosti přihlášení vystavovatelů on-line naleznete na www.salima.cz.

Prezentace na veletrzích SALIMA, MBK, INTECO a VINEX přináší podnikatelům a firmám řadu příležitostí.

Vystavovatelé mohou oslovit odborníky z kompletního odbytového spektra – od potravinářského velkoobchodu i maloobchodu, pekařství, cukráren, přes HORECA segment, importéry a exportéry potravin a nápojů až po potravinářskou výrobu a malovýrobu nebo dodavatele surovin a služeb.

Všechny veletrhy mají vysokou úroveň a jsou určeny především B2B návštěvníkům. Stejně jako v minulém ročníku potravinářských veletrhů bude oddělená prezentace technologií a finálních produktů.

V pavilonu „A“ bude probíhat prezentace potravin české i zahraniční provenience, budou zde umístěny oficiální zahraniční účasti a stánky jednotlivých dodavatelů potravin, přísad, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek, kávy a čaje, lahůdek aj. Chybět nebudou také Biopotraviny, Regionální potraviny nebo netradiční a exotické potraviny, stejně jako i nové trendy, které hýbou současným potravinářským trhem.

Odborná sekce veletrhu SALIMA - technologie pro výrobu potravin a nápojů - bude instalována v pavilonu „V“, kde se odborným návštěvníkům představí technologické expozice 8. mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství MBK, 27. mezinárodního veletrhu technologií a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování INTECO a 20. mezinárodního vinařského veletrhu VINEX.

Potravinářské veletrhy doplňuje veletrh obalů, obalových a tiskových technologií EMBAXPRINT. Spojení těchto veletrhů se osvědčilo i v minulých ročnících a důvod je nasnadě – vysoké procento produkce obalového průmyslu směřuje právě do potravinářství.

Pozor! Včasným přihlášením můžete výrazně navýšit hodnotu veletržní účasti právě pro Vaši firmu! Získejte mediální podporu zdarma!

Využijte mediálního spojení veletrhů s odbornými vydavateli a jejich časopisy, deníky i ekonomickými tituly. Tato spolupráce přináší vysokou přidanou hodnotu - zvýšení publicity a reklamy Vaší firmy, značky, materiálu, výrobku nebo technologie.

Přihlaste se na mezinárodní veletrhy SALIMA, MBK, INTECO, VINEX, EMBAXPRINT!

Datum: 14.5.2015 13:11:00

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
23.-25.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště