Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
20.-23.4. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

JASYKO: Profesionální ozvučení na míru jakémukoliv prostoru i příležitosti

 

Zařizujete společenské prostory? Máte již kvalitní profesionální ozvučení vstupní haly, lobby, baru nebo tanečního sálu? A co jednotlivé pokoje pro hosty? Stranou pozornosti by neměly stát ani sauna či bazén. Proč je to tak důležité? Protože hudba prokazatelně prohlubuje zážitky a pobyt u vás se tak stane nezapomenutelným zážitkem. A teď si představte, jak se tento vliv znásobí při kvalitní reprodukci hudby.

Reprosoustavy mohou vhodným způsobem designově doladit interiér, podtrhnout i zvýraznit jeho dílčí části. Anebo mohou být takřka neviditelné. O jejich přítomnosti vypovídá pouze přítomná všudypřítomná kvalitní hudba. Na společném stánku nabídnou své představy o vkusném a moderním zařízení společenských místností i soukromých pokojů společnosti EXIT 112 – tradiční český výrobce sedacích souprav a postelí – a JASYKO, specialista na kvalitní a profesionální řešení ozvučení jakéhokoli prostor i příležitostí.

Co konkrétně uvidíte a především uslyšíte? Expozice je rozdělena na dvě části – jedna představuje společenský prostor penzionu – jeho součástí je vkusný stylový sedací nábytek, ale i taneční parket. Zvuk je řešen vestavnými reprosoustavami, které neruší výsledné vyznění interiéru. Zdroj zvuku je ve své podstatě neviditelný.

Nechybí ani unikátní řešení v sedací soupravě zakomponovaného subwooferu. Toto řešení zažije na veletrhu svoji světovou premiéru. V čem je zajímavé? Subwoofer je reproduktor, který hraje nízké basové tóny, je zapotřebí k doladění výsledného zvuku například při využívání vestavných reproduktorů. Řešení přináší designově čistý návrh, který neruší interiér. Přináší řešení plnohodnotného zvuku.

Druhá část expozice představuje luxusně zařízený pokoj se špičkovou audiovizuální technikou Bowers & Wilkins 802 D3, které jsou bezesporu tím nejkvalitnějším v oblasti audia. Dokonalý požitek ze zvuku dotváří zapojené komponenty tradiční americké značky McIntosh. Nechybí ani gramofon, který zažívá velký návrat do centra pozornosti milovníků kvalitního poslechu hudby. Atmosféru útulné pohody dotváří sedací soupravy značky Exit 112.

Zastavte se na stánek č. 113 v pavilonu V a budete vědět víc.

Více informací naleznete již nyní na www.jasyko.cz

 

Datum: 9.2.2018 16:08:00

 


Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
20.-23.4. 2020


VINEX
20.-23.4. 2020


MBK
20.-23.4. 2020


G+H
20.-23.4. 2020


EmbaxPrint
20.-23.4. 2020


FESTIVAL CHUTÍ

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště