Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
19.-21.11. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

C&R Haná, s.r.o.: Bezobalový prodej cukru, rýže a luštěnin

 

C&R Haná je prodejce specializovaný na cukr, rýži a luštěniny, jejichž vybrané druhy pro vás dováží z exotických destinací celého světa. V importu a následné distribuci těchto komodit má firma dlouholeté zkušenosti, takže každý z jejich produktů pochází z pečlivě vybraného místa původu a má tu nejlepší kvalitu. Jejich zákazníky jsou jak koncoví spotřebitelé, tak restaurace a jídelny poptávající velké objemy cukru, rýže a luštěnin.

V zájmu ochrany životního prostředí, snižování produkce plastových obalů a snižování cen potravin, otevřela firma bezobalový obchod, čímž přispívá ke koncepci prodejců prodávajících zboží na váhu do znovupoužitelných obalů, tzv. Zero Waste.

Na veletrhu SALIMA bude společnost prezentovat značku Signature Rice.

Produkty vystavovatele

Kokosový palmový cukr
Nevšední exotické dochucovadlo. Má chuť i vůni po karamelu. Obsahuje nízký glykemický index a to kolem 35. Získává se nákladným ručním způsobem z čerstvého nektaru květů kokosové palmy.

Třtinový cukr
Vhodný ke slazení nápojů, na pečení i vaření, vhodný na míchané drinky. Třtinový cukr obsahuje melasu a ta je bohatá na minerály a vitamíny.

Basmati Rýže
Rýže Basmati je charakteristická dlouhým, štíhlým, kvalitním zrnem. Její typickou výhodou je, že se při vaření nelepí. Je snadno a rychle stravitelná, splňuje zásady zdravé výživy.

Jasmínová Rýže
Jasmínová rýže, nejoblíbenější surovina používaná v thajské kuchyni. Zrníčka jsou dlouhá, lehce průsvitná s příjemnou ořechovou vůní a lepivou konzistencí.

Černá rýže
Podobná jasmínové, ale bohatější na antioxidanty a aminokyseliny. Vhodná jako příloha, do salátů nebo na risotto. Tato rýže je však starobylou plodinou, která vám přináší skvělé výživové hodnoty.

Arborio rýže
Vařená rýže Arborio se dobře pojí s ostatními zrny a dobře vstřebává chutě, čímž je vhodná pro přípravu rizota nebo rýžových pudinků.

Parboiled Basmati
Basmati je jemně předvařená, aby zablokovala živiny, které dávají dlouhým štíhlým zrnkám měkkou žlutou barvu. Všestrannost zrna a jeho schopnost pohlcovat chuť je perfektní pro indickou kuchyni.

Polévková směs
Tato polévková směs slouží k přípravě čočkové polévky nebo jako zavářka do různých druhů polévek.

Směs měsíce
Každý měsíc jiná směs - to je "Směs Měsíce". Jde o mix rýže, koření, bylinky, oříšky, sušené ovoce.

Podrobnější informace najdete na www.cukr-ryze.com

 

Datum: 19.1.2018 12:53:00

 

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
19.-21.11. 2020


MBK
19.-21.11. 2020


G+H
19.-21.11. 2020


VINEX
19.-21.11. 2020


EmbaxPrint
19.-21.11. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
20.-22.11. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště