Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMA
19.-21.11. 2020

Mezinárodní potravinářský veletrh

Böhm – ten pravý expert pro hotelové pohodlí – už 25 let

 

Navštivte stánek číslo 113 v pavilonu V, kde se bude prezentovat firma Böhm. Už 25 let se věnuje vybavování hotelů a penzionů nejrůznější úrovně. Nabízí dokonalé řešení přesně na míru danému prostoru. Hlavním produktem jejich hotelového programu jsou rozkládací pohovky a celá řada křesel a židlí nejrůznějších typů, které vhodně doplní interiér secesní vilky, nebo supermoderního hotelového komplexu.

Kromě řešení pro malé pokoje nabízí i velké sedací soupravy pro hotelové lobby, včetně nové modulární sestavy BLOK, ze které lze sestavit v podstatě libovolný tvar. Pro boutique hotely má retro kolekci, která na vás dýchne minulostí. Pro nové hotelové komplexy nové sestavy, které sledují současné trendy, nebo křeslo Phoenix, nedávno oceněné iF Design Award. Velké sestavy vynikají kvalitou, robustností konstrukcí, dlouhodobou odolností a propracovaným designem.

Rozkládací pohovky jsou plně konfigurovatelné sedací soupravy s výklopným mechanismem pro lůžko, které je vhodné pro každodenní spaní. Kvalitní mechanismus výklopu přitom bez problému snese každodenní vyklápění. Elegantní pohovku tak jedním pohybem proměníte v komfortní lůžko a zpět. Pohovka může být v rohovém provedení i standardním, na výběr máte z pěti šíří od 70 do 160 cm. Sestava může být i rohová s tím, že dlouhé křeslo lze využít jako prostor pro uložení peřin, povlečení a podobně. Na výběr máte celou řadu potahových materiálů od AquaClean, které umožňují snadné čištění, po látky s úpravami proti roztočům, látky s teflonovou úpravou až po kůže pigmentové, či luxusní anilinové.

Zároveň ve spolupráci s JASYKO představí firma unikátní řešení pro ozvučení prostor. Ozvučení je vestavné a výraznými basy ho doplní pohovka s vestavěným subwooferem, kterou společně s JASYKO vyvinuly a nyní poprvé představí. Zdroj zvuku se tím stává naprosto neviditelným a to je ideální jak pro designové prostory unikátních hotelových pokojů až po hotelové lobby.

 

Datum: 9.2.2018 16:00:00

 

Současně také

SALIMA TECHNOLOGY
19.-21.11. 2020


MBK
19.-21.11. 2020


G+H
19.-21.11. 2020


VINEX
19.-21.11. 2020


EmbaxPrint
19.-21.11. 2020


FESTIVAL CHUTÍ
20.-22.11. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště