Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

Sklopná tyčová bójka DAEMONS se stmívacím čidlem

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 07. Sklopná tyčová bójka DAEMONS se stmívacím čidlem
Umístění: Pav. G2, st. č. 063
Výrobce: DAEMONS CZ s.r.o.
Vystavovatel: DAEMONS CZ s.r.o.

Popis:

Nová stavitelná sklopná tyčová bójka DAEMONS BO-SK-03 pro označení lovného místa s vypínačem a stmívacím čidlem, včetně kvalitního přepravního obalu.

Bójka je vyrobena z nového - lehčího a houževnatějšího materiálu, než předchozí model bójky BO-SK-02. Díky použití nového materiálu s nižší měrnou hmotností je bójka ve vodě daleko stabilnější a lépe plní svoji funkci.

Na tomto modelu je také nové řešení spodního dílu bójky se systémem ukotvení. Základní délka bójky byla prodloužena na 6 metrů.

Pro noční lov je bójka vybavena elektronikou s diodou a stmívacím čidlem, které znásobí již tak vysokou dobu svícení.

Napájení elektroniky je dvěma bateriemi typu „AAA”, které díky zabudovanému odporu zajistí výdrž baterií v provozu min. 250 hodin (záleží na typu použité baterie), což při použití stmívacího senzoru zaručuje výdrž v pohotovosti při jednom umístění bójky až jeden měsíc.

Elektroniku lze zcela vypnout spínačem, který byl do tohoto modelu také nově přidán.

Pro lov bez použití elektroniky je na jejím obalu umístěn také široký reflexní proužek, díky kterému je bójka na vodě vidět při nasvícení baterkou nebo jiným svítidlem.

Maximální hloubka použití základní sestavy bójky je až 6,0m (jednotlivé díly v délkách 5x1m, 1x0,5m, 1x0,3m, 0,15m elektronika), pro větší hloubky je možnost dokoupení dalších metrových dílů.

Spojení jednotlivých plastových dílů bójky je pomocí obráběných duralových čepů se závity, každý spoj je navíc utěsněný gumovým O-kroužkem.

Součástí balení je i kvalitní stahovací síťový obal s karabinou na závaží pro zakotvení bójky, tzn. již není potřeba nosit žádná těžká závaží. Jako zátěž můžeme použít oblázky, kamení, hrubší štěrk apod., které vložíme podle potřeby do kotvící síťky.

Bójka je balena v přepravním textilním obalu.

Novou elektroniku s vypínačem a stmívacím čidlem lze zakoupit také samostatně a použít ve starších modelech bójky BO-SK-02 a 01.

Foto:

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště