Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

Halibut

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: 04. Halibut
Umístění: Pav. G2, st. č. 076
Výrobce: Gumotex, akciová společnost
Vystavovatel: Gumotex, akciová společnost

Popis:

Nafukovací kajak Gumotex Halibut nabízí rybářům nový typ dobrodružství. Můžete si vychutnat rybolov i na vzdálených místech, kam se běžně nedostanete. Užít si zápas s úlovkem hezky z blízkosti vodní hladiny. Tak jako mořský halibut - ke kořisti se i na větší vzdálenost přiblíží rychle a v tichosti a pak bleskově zaútočí.

Rybářský kajak Gumotex Halibut oplývá výbornou stabilitou a je také dostatečně obratný a rychlý při přesunech po vodě. Na dně lodi je pevná podlážka pro pevný postoj při lovení. Vysoko postavená polohovatelná sedačka vám zaručuje pohodlí při nasedání a vysedání i při někdy nekonečném čekání na první záběr.

Kajak je dále vybaven čtyřmi úchyty na pruty či příslušenství. Potěší rychlé uchycení na pádlo pro uvolnění obou rukou. Dlouhá kotevní smyčka pro nastavení polohy člunu při kotvení. A dva držáky na nápoj nebo nádobu s nástrahami v trupu lodi. Součástí je také univerzální úchyt na sondu sonaru na dně lodi.

Člun je vyroben z tradičního pevného a odolného materiálu Nitrilon®. A to vše se vejde do vaku, který vezmete s sebou na zádech nebo odvezete v kufru auta, což je největší předností našich nafukovacích lodí.

Ke standardní výbavě dále patří: držák na prut vhodný i na trolling, obvodové bezpečnostní lano, výplet z pružného lana na přídi a zádi a úchyty bagáže uvnitř člunu, vylévací otvor, směrová ploutev a lepící souprava a vodotěsný transportní vak 100l.

Foto:

Další informace:

Více na gumotexnarybach.cz

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště