Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

York představí kompletně předělaný boilies program

 

 Naprosto všechny produkty jsou novinkou pro rok 2016. Jednotlivé produktu od boilies, přes dipy, bostery atd jsou zařazeny do dvou cenových řad. Věříme, že si každý zákazník najde přesně to, co mu bude vyhovovat. Z dražší, zlaté řady, bychom chtěli upozornit na dvojici GLM Stench a Sweet fish. 

Základní směsi obou těchto druhů mají stejný jmenovatel. A tím je GLM extrakt. GLM Stench je co se týče příchuti rybina se sladkým podtónem. Sweet fish je laděná čistě do sladka a je to kombinace 3 sladkých příchutí.  GLM Stench je hodně agresivní kulička a vřele doporučujeme do vod s teplotou nad 10°C a to jak pro krátké vycházky, tak dlouhé výpravy. Spolu s obalovací pastou se pro svou agresivní vůni hodí i na závody. Pokud teplota vody klesne pod 10°C, doporučili bychom spíše Sweet fish a to hlavně kvůli tomu, že esence jsou na ethyl alkoholovém nosiči a ve studené vodě lépe pracuje. Ve směsi je také použito více rozpustných složek, než v GLM Stench.

Z levnější, stříbrné, řady bychom rádi upozornili na Monster Hemp. Je to boilies založené na konopných produktech s přídavkem játrového extraktu. Přestože je zde použita velmi silná esence Monster Crab, konopí a jeho aroma mnohdy tuto agresivní vůni kraba pro lidský nos přebije. Toto boilies se nám hodně osvědčilo na Labi. Ještě na závěr bychom zmínili boilies Black Robin. Je to neokoukaná kombinace živočišných a rostlinných mouček v kombinaci s velkým množstvím originál Robin Redu.

Celkem nabízíme tři druhy ze zlaté řady boilie a tři druhy ze stříbrné .Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště