Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

Schelkalin představí čluny Adventure

 

Jde o modely ve speciální, limitované edici pro rybáře pod kódovým označením X15, konkrétně jde o modely M-335 a M-365. Oba čluny jsou skládací, mají nafukovací kýl a pevnou podlážku. Stejně jako všechny čluny Adventure, jsou i tyto speciály vyráběné z německého materiálu Valmex Mainstream 1100 dtex a jejich nafukovací válce jsou 100% strojově svařované horkým vzduchem - to v součinnosti s volbou prověřených a kvalitních materiálů výrazně zvyšuje jejich odolnost a životnost, jelikož je spoj bez cizích látek, zůstává trvale pružný a 3x pevnější než samotný materiál. Oproti konkurenci, jež většinou užívá při výrobě zastaralou metodu lepení či tzv. "svařování za studena", vydrží čluny Adventure jak přehřívání na slunci, a tudíž i mnohem vyšší tlak v nafukovacích válcích (až 4-5x vyšší než standardní 0,20 - 0,25 bar), stejně tak jim nijak nevadí časté skládání a rozkládání, ani skladování v zabaleném stavu během zimy. Standardní záruka je v délce 5 let.

Oproti standardním verzím člunů Adventure M-330 a M-360, z nichž modely X15 vychází, mají čluny na četná přání našich zákazníků posuvné lavičky, sklopná vesla a rozšířený přídní prostor. Další odlišností člunů M-335 a M-365 je obvodové bezpečností lano umístěné v liště, nikoli jen volně v jednotlivých úchytech, dále madla ve tvaru vazáků a další pár madel na koncovkách nafukovacích válců pro snadnější manipulaci se člunem na břehu nebo pro uvazování v přístavu. Jak je u Adventure zvykem, větší model má v ceně také přídní vak.

Možnosti individuálních úprav a dovybavení záleží jen na přání zákazníka - v nabídce jsou jak pevné a stavitelné držáky prutů Canon, multifunkční systém úchytů všech možných doplňků Railblaza,

Konstrukce dna a nafukovacího kýlu je i zde zaměřená na maximální efektivitu při jízdě ve vlnách, tj. cílem je dosažení co nejvytšího vztalku, aby se čluny i s motory o výkonu 5 HP dostaly do skluzu s více než 200 kg zátaže (tj. dvě dospělé osoby na palubě). Zadní čelo nesoucí motor je na spodní hraně vykrojené do tvaru "V" a v součtu velkým s nafukovacím kýlem zlepšuje chování člunu jak ve vlnách, tak při použití silnějších motorů (15 - 20 HP).

Čluny Adventure M-335 a M-365 jsou již nyní k dostání v ČR v distribuční síti nebo k vidění na naší prodejně v Divišově. Při nákupu v setu s motorem samozřejmě poskytujeme zajímavé slevy ve výši 15 - 20% dle typu motoru (Minn Kota, Mercury, Suzuki, Honda, Torqeedo). Na výstavu připravujeme akční ceny na všechny skladové čluny Adventure.



 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště