Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

Bejsfish připravila nové příchutě Spicefish

Firma Bejsfish na novou sezónu pro rybáře připravila nové příchutě Spicefish / Monstr švestka / Monstr mušle, v nových řadách boilie, dipů, obalovacích past, POP UP, směsí a tekutých potrav, které úspěšně celý rok testovali kluci z Bejsfish týmu na našich vodách a též i na rybářských závodech. Také firma Bejsfish rozšířila PVA program o další produkty, čímž nyní nabízí ucelený PVA program.

Bejsfish připravila nové příchutě Spicefish

Bobr: kvalitní ponožky pro každého rybáře

Kvalitní ponožky jsou součástí výbavy každého rybáře. Přijďte si na výstaviště vybrat ze sortimentu termo ponožek české firmy BOBR.

Bobr: kvalitní ponožky pro každého rybáře

Boty Kulík - nohy v teple i v zimních měsících

O to, abyste měli nohy v teple i v zimních měsících, se postarají zimní holínky DEMAR. Jsou vyrobené z mrazuvzdorného kopolymeru EVA a doplněné o zateplení z pravé ovčí vlny. Na výstavišti vám je představí firma Boty Kulík.

Boty Kulík - nohy v teple i v zimních měsících

DEMAR - Prsačky GRAND CHEST WADERS

Prsačky DEMAR jsou vhodné pro výlov rybníku. Vyrobeny z podšívkovaného PVC. U obuvi nezapomněli udělat malou náprsní kapsičku. Lehké a odolné vůči propíchnutí. Podrážka s hrubým vzorem proti podklouznutí. Lze koupit i v nižším provedení jako broďáky. Tento produkt Vám přestaví firma Boty Kulík.

DEMAR - Prsačky GRAND CHEST WADERS

DOC FISHING nabídne žádané sady signalizátorů

Firma DOC FISHING představuje mnoho novinek pro nadcházející rybářskou sezónu, chybět nebudou ani velmi žádané sady signalizátorů.

DOC FISHING nabídne žádané sady signalizátorů

DOC FISHING představuje hned několik novinek

Jmenujme alespoň některé - široká nabídka triček a čepic byla rozšířena o řadu dětských triček a čepic ve veselých barvách a dále o velmi žádaná dámská trička a mikiny v atraktivních barvách a pánské triko WANTED. Další novinkou jsou bermudy AMAZON v barvě kahki. Široký fleecový program byl rozšířen o celorozepínací mikinu POLAR a kalhoty POLAR, které jsou vyrobené z velmi kvalitního a příjemného microfleecu a dále pak fleecové bundy ONTARIO, TAURUS. Již tak širokou nabídku firma DOC FISHING dále rozšířila o velmi pohodlné sportovní oblečení URBAN. Vrcholem nabídky jsou nepromokavé soupravy z vysoce funkční a kvalitní membrány, novinkou v této kategorii je nová nepromokavá souprava URAL15000.

DOC FISHING představuje hned několik novinek

DORADA atlantic - cestovní agentura zaměřená na Big Game Fishing

DORADA atlantic - cestovní agentura zaměřená na Big Game Fishing, mimo-jiné na nejbojovnější ryby jako je Atlantic Blue Marlin. Jediný relevantní poskytovatel rybolovu na Kapverdách pro český a slovenský trh.

DORADA  atlantic - cestovní agentura zaměřená na Big Game Fishing

Fish pro představí Mivardi Genesis feeder

Robustní feederový prut nejvyšší třídy s velkou odolností a silovými rezervami. Speciální konstrukce blanku je zesílena křížem vinutými uhlíkovými pásy. Velká očka napomáhají dlouhým náhozům a výborně fungují při lovu větších ryb s použitím silnějších vlasců.

Fish pro představí Mivardi Genesis feeder

Fish pro: Křeslo Feeder Master - novinka 2016

Naše nové od základu navržené multifunkční křeslo Feeder Master je jednou z nejzásadnějších novinek pro nadcházející sezónu. Toto křeslo díky unikátnímu integrovanému transportnímu systému ulehčí a zpříjemní rybolov každému nadšenému feederaři, který s sebou k vodě nosí větší objem vybavení.

Fish pro: Křeslo Feeder Master - novinka 2016

Fish pro: Nafukovací člun Mivardi M-BOAT 160 A

Jednou ze zásadních novinek z dílny Mivardi je nový přírůstek do rodiny nafukovacích člunů M-BOAT s označením 160 A. Tento "prcek" ulehčí mnohým z vás zavážení a zakrmování na nepřístupných místech a všude tam, kde není možné, nebo nemá smysl brát velký člun.

Fish pro: Nafukovací člun Mivardi M-BOAT 160 A
1 2 3

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště