Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

LK Baits – Lukáš Krása - jeden z největších producentů návnad a nástrah

 

 Firma LK Baits – Lukáš Krása pocházející z České republiky, se stala jedním z největších producentů návnad a nástrah na evropském trhu. Doménou firmy je především vývoj, výroba a produkce především kvalitních produktů pro náročné kapraře. V posledních sezónách tato perspektivní firma a její produkty oslovily tisíce rybářů.

Především řada trvanlivého boilie ReStart a TopRestart způsobila mnoho rozruchu s fantastickými úlovky téměř po celém světě. Výjimečnost těchto produktů spočívá především v odbornosti, použití kvalitních surovin a patentované technologie konzervace (produkty jsou přírodně stabilizované).


Značky Norfin a Lucky John jsou novinky na českém trhu.

 

NORFIN: oblečení a obuv, která  dává záruku pohodlí a moderní vzhled

V průběhu let NORFIN nashromáždil zkušenosti, především na výrobu oblečení pro myslivost  a rybaření. Oblečení značky NORFIN je vyvinuto nejen odborníky oděvní výroby, ale i samotnými rybáři a myslivci. Oblečení NORFIN využívá nejnovější materiály a návrhy. Užijte si rybolov bez ohledu na počasí – NORFIN Vám dá maximální ochranu! Oblečení NORFIN je nejprodávanější v severských zemích s obzvláště obtížnými klimatickými podmínkami.Výrobky LUCKY JOHN jsou určené především pro přívlač

Především nové gumové ochucené nástrahy PRO SERIES vyvolaly skutečný rozruch.  Přírodní vůně s chutí langusty, krevety nebo makrely. 65% této aromatizační látky je přímo začleněno do nástrah již při výrobě, 35% této zvláštní kapalné látky se aplikuje na nástrahy při balení. To jim umožňuje zachovat atraktant po dlouhou dobu. Nejlepší rybáři, designéři a inženýři se podílejí na vývoji našeho sortimentu.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště