Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
17.-20.3. 2016

Prodejní výstava rybářských potřeb

DOC FISHING představuje hned několik novinek

 

Jmenujme alespoň některé - široká nabídka triček a čepic byla rozšířena o řadu dětských triček a čepic ve veselých barvách a dále o velmi žádaná dámská trička a mikiny v atraktivních barvách a pánské triko WANTED. Další novinkou jsou bermudy AMAZON v barvě kahki. Široký fleecový program byl rozšířen o celorozepínací mikinu POLAR a kalhoty POLAR, které jsou vyrobené z velmi kvalitního a příjemného microfleecu a dále pak fleecové bundy ONTARIO, TAURUS.

Již tak širokou nabídku firma DOC FISHING dále rozšířila o velmi pohodlné sportovní oblečení URBAN. Vrcholem nabídky jsou nepromokavé soupravy z vysoce funkční a kvalitní membrány, novinkou v této kategorii je nová nepromokavá souprava URAL15000.

 

Souprava URAL15000

Nová souprava URAL15000 je vyrobena ze špičkové, vysoce funkční a kvalitní membrány nové generace, která se vyznačuje skvělými parametry: 15000mm vodní sloupec,10000g/m2/24hod. prodyšnost – odvod vodních par. Díky vlastnostem použitého materiálu, atraktivnímu střihu, celkovým provedením a především stále příjemné ceně, patří tato souprava k nejprodávanějším v ČR i na Slovensku.

Mikina URBAN

Mikina je velice oblíbeného střihu s designovým potiskem. V nabídce jsou i tepláky. Mikinu a tepláky URBAN lze koupit samostatně nebo jako soupravu.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště