Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
5.-8.3. 2015

Prodejní výstava rybářských potřeb

Rybaření 2015 v číslech

 

Počet vystavujících firem
43 ze 3 zemí
Celková výstavní plocha 2 675 m2
Celkový počet návštěvníků 23 621 ze 6 zemí*

* společná návštěvnost výstavy RYBAŘENÍ a veletrhu PRODÍTĚ


Řekli o výstavě RYBAŘENÍ 2015

 

Pavel Převor, jednatel firmy MAX carp
Návštěvnost na letošní výstavě Rybaření byla dobrá, přišlo dost koncových zákazníků, takže prodej zboží v naší expozici byl velice slušný. S tím jsme ale počítali, neboť je tomu tak prakticky každý rok. Výstava v Brně pro firmu splnila svůj účel, navštívila nás řada našich zákazníků, kteří u nás pravidelně nakupují rybářské zboží. Výstava je vhodně načasována, neboť už prakticky začíná sezóna lovu kaprů a ostatních bílých ryb.

Martina Mašterová, FIORD
Do Brna jezdíme pravidelně, letos vystavujeme už podesáté. Pro naši firmu se účast na této výstavě už stala tradicí. Její uspořádání je přehledné, což je pro nás i návštěvníky příjemné.  Firma byla spokojena s návštěvností, tedy i s prodejem našeho rybářského zboží, o které byl značný zájem.

Martin Hrdý, obchodní manažer, Rybářské potřeby U Habakuka:
Byli jsme překvapeni hojnou účastí návštěvníků. Očekávali jsme, že to bude horší díky konkurenci ostatních výstav, které se už konaly v Praze a Trenčíně. Veletrh je opravdu dobře načasován. Široká nabídka tohoto nářadí přilákala do naší expozice mnoho zájemců, zaměstnanci firmy byli v jednom kole.

Mihál Pavel, FISH-PRO – Mivardi:
Naše firma je tradičním vystavovatelem, v Brně pravidelně vystavuje už devět let. Zdá se nám, že je už lokálních rybářských výstav v Čechách i na Moravě značné množství. Výstava Rybaření na výstavišti je však něco jiného. Chodí na ni mnoho lidí, kteří navíc hodně nakupují zboží. Proto firma sem bude jezdit stále, neboť jsme zde spokojeni zejména po ekonomické stránce.

Ing. Roman Kuršner – KRMIVA HULÍN:
S výstavou Rybaření je firma velmi spokojena, neboť byla v naší expozici vysoká návštěvnost a navíc před sezonou všichni nakupovali naše zboží. Musím říci, že z této akce mám vždy dobrý pocit, rybáři sem chodí cíleně, což není na jiných výstavách zvykem. Nejen v našem stánku, ale i v jiných, jsou příznivější ceny, než na ostatních prodejních akcích, což platí i o kamenných obchodech.

Michal Kučera. majitel, MIBAITS:
Na výstavu do Brna jezdíme pravidelně už devět let. Letos naši expozici navštívilo tradičně hodně lidí, zdá se mi, že více než v minulém ročníku. Důležité pro naši firmu bylo, že přišli zejména utrácet. Navíc k vysoké návštěvnosti přispívá i vhodné načasování obou akcí, rybářům začíná lovná sezona kaprů. S výstavou jsme byli velmi spokojeni, příště se opět zúčastníme.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště