Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
6.-9.3. 2014

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Přechovávací & vážící taška s plováky R-SPEKT Monster

Přechovávací & vážící taška s plováky R-SPEKT Monster

PROFIL EXPONÁTU

Exponát:

Přechovávací & vážící taška s plováky R-SPEKT Monster

Umístění:

pavilon F, stánek036

Výrobce:

Výroba rybářských potřeb R-SPEKT

Vystavovatel:

Výroba rybářských potřeb R-SPEKT
PADAUTO s.r.o., Velkomoravská 2605/81, 69501 Hodonín, CZ

Popis:

Jde o unikátní kombinaci plovoucího přechovávacíhosaku a současně vážící tašky s pevnými rameny, která díky svým nadstandartnímrozměrům 120x70x45cm (d x v x š) poskytuje rybě maximální pohodlí a bezpečí ponezbytně nutnou dobu sakování či vážení. Díky tomu jak je taška široká se v nímůže ryba snadno pohybovat a otáčet.

Taška kombinuje odolné a současně lehké textilníPES materiály spolu s jemnou černou síťovinou, která zajistí rybě dostatečnéproudění okolní vody při sakování a rychlý odtok přebytečné vody při vážení.Speciální síťovina je umístěna také v hodní části tašky, kdy můžete rybupohledem zhora přes tuto síťovinu pohodlně a pravidelně kontrolovat.

Na pevných ramenách tašky jsou instalované 2 delšípopruhové uši s kroužky pro pohodlné vážení, dále 4 polstrované popruhové madlapro bezpečné přenášení a dále 4 masivníplováky, díky nimž taška bezpečně a jistě plave po vodní hladině. Ramena jsouvelmi pevná a z jednoho kusu odolného hliníkového profilu, nehrozí tak jejichpoškození vlivem špatné či nepřiměřené manipulace při skládání, balení čivážení. Tašku lze snadno ukotvit dvěma 5m dlouhými kotvícími šňůrami k opoře nabřehu či lodi. Po celé délce tašky a v jejích bocích je našitý masivníspirálový zip s jistícími dvoucestnými jezdci, po jehož rozepnutí máme kdispozici velký manipulační prostor pro bezpečné uchopení úlovku.

Taškase dodává ve voděodolném transportním pytlu, který vám zajistí 100% pohodlí přicestování k vodě či domů, neboť nepropustí vodu ani jiné nečistoty, kteréobvykle po sakování či vážení ulpívají na tašce.

Foto:

Všechny výrobky značky R-SPEKT jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně v České republice.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště