Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
6.-9.3. 2014

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Rybaření 2014 v číslech

 

Počet vystavovatelů 65
Celková výstavní plocha v m2 2 884 m2
Celkový počet návštěvníků 22 373*

* společná návštěvnost výstavy RYBAŘENÍ a veletrhů PRODÍTĚ


Prodejní výstava RYBAŘENÍ opět přinesla nejširší soustředěnou prezentaci výrobců a prodejců rybářských potřeb světových značek v České republice.

Návštěvníci zvolili TOP exponát výstavy RYBAŘENÍ, kterým se staly pěnové boilies ZIG RIG Pop-Up firmy LK Baits – Lukáš Krása. Druhé místo získal DAEMONS CATFISH STRONG ROLLER - masivní sumcový celokovový držák prutu s dvojitým tělem firmy DAEMONS CZ. Třetí příčka v soutěži TOP exponát výstavy RYBAŘENÍ patří společnosti Chytej s. r. o. a její zbrusu nová nymfě REDBASS Nr.1.

Doprovodný program veletrhu přinesl nejenom zábavu, inspiraci, ale i množství zajímavých informací a rad nejenom pro začínající rybáře. Součástí programu byly také populárně-naučné přednášky  předních osobností rybářského světa z oblasti kaprařiny, muškaření, přívlače, lovu v česku i ve světě.

Nadšení rybáři se mohli setkat s předními osobnostmi rybářského světa, jmenujme například nejznámějšího českého rybáře - protagonistu úspěšných pořadů o rybách - Jakuba Vágnera, který se každoročně výstavy účastní i přes své časové vytížení, nebo Darrella Pecka, jednoho z nejlepších kaprářů své generace.


Řekli o výstavě RYBAŘENÍ

Jaroslav Těšínský, CARP-B plus s.r.o.:
S letošní výstavou jsme velice spokojeni, naši expozici navštívila řada lidí. Zdá se mi, že do Brna přijeli s jasným cílem, co chtějí nakoupit. Tato situace se odrážela v dobrém prodeji našeho zboží. Výhodou pro firmu je, že jsme každý rok na stejném místě a zákazníci nás nemusejí hledat a automaticky zamíří do naší expozice. V tomto roce jsme navíc do Brna přijeli oslavit 25. výročí založení firmy. K našim novinkám mimo jiné patřila luční tráva pro krmení a chytání amurů a nová řada špičkových rybářských vah.

Miloš Liška, DAEMONS CZ s.r.o.:
Letošní ročník rybářské výstavy hodnotíme z hlediska firmy jako úspěšný. Návštěvnost na našem stánku byla výborná, což platilo i o prodeji. Navíc naše firma získala v soutěži Top exponát druhé a čtvrté místo. Na druhém místě skončil náš držák sumcových prutů a na čtvrtém další sumcová pomůcka – bójka. Je unikátní v tom, že jde o teleskopický výsuvný výrobek, který je excentricky uchycený. Zabraňuje to zamotání vlasců při zdolávání ryby. Jsme opravdu rádi, že jsme se této výstavy zúčastnili, příští rok přijedeme určitě znovu. Vystavovali jsme jak osvědčené zboží, tak i novinky pro rok 2014 z vlastní produkce a od rybářských značek, které zastupujeme - JAXON, DAEMONS a FLAJZAR, ale i mnoho dalších značek, které se věnují produkci od krmení až po lodě.

Karel Pavelek, Daiwa-Cormoran Sportartikel-Vertrieb GmbH:
Výstava se vydařila, i když jsme asi jako jediní pojali naši expozici pouze jako prezentaci, naše zboží jsme neprodávali. K novinkám patřily především pruty a navijáky, které jsou vyráběny z materiálu raketového programu NASA. Například materiál zaion tvoří slitina z magnézia a hliníku. Z něj zhotovené navijáky jsou lehčí a mají extrémně tichý chod, plní se magnetickým olejem a jsou naprosto odolné proti prachu a jiným nečistotám, ale též proti slané vodě. Poprvé jsme v ČR také prezentovali woblery Megabass z japonské produkce. Firma si opět na výstavu pozvala jednoho z nejlepších světových kaprařů Darrella Pecka. V Brně se mu velmi líbí, na výstavu bude zřejmě jezdit už každý rok. Pro zájemce v expozici i na pódiu ochotně vysvětloval, jak se chytají velcí kapři ve světě. Jde o nadšence, který je stále u vody a prakticky se věnuje pouze rybařině. 

David Lužný, GRAFFishing α hunting:
Na rybářskou výstavu do Brna jezdíme už deset let. Letošní ročník nám dobře posloužil k propagaci novinek v oblečení pro rybáře od firmy Graf, modely 2014. Byl o ně velký zájem, což se jistě odrazí v následující ekonomice firmy. Prezentovali jsme také kaprařské krmení od firmy Tandem Baits. V naší expozici nechyběla ani různá lehátka, židle apod. Zájem byl i o speciální plovoucí oblek, který dodáváme i našim reprezentantům v rybolovu. V ČR zastupujeme šest zahraničních firem a zboží dodáváme asi do 200 rybářských prodejen po celé republice.

Jakub Vágner, rybář a cestovatel
Mezinárodní výstava rybářských potřeb Rybaření v Brně je stálice mezi špičkovými rybářskými akcemi v České republice. Je to svátek pro všechny rybáře, já jezdím do Brna moc rád, protože se této výstavy účastním od začátku. I když nemám moc času, vždy se snažím sem přijet, je to akce, na kterou se pokaždé těším. Pavilon byl opět nabitý špičkovými loveckými potřebami, každý tu našel základní kostru sportovního rybolovu. Sešla se tu spousta lidí, kteří mají rádi přírodu, protože se v pavilonu F konalo mnoho pěkných přednášek.

Karel Těšina, Jaroslav Těšínský – Jet Fish:
Sezóna letos začala poněkud dříve, proto se na výstavišti dobře prodávalo krmení, na což se specializovala naše expozice. Jako doplněk jsme prezentovali průřez našeho rybářského programu, například navijáky, woblery, nože, háčky, ale též různé oblečení, mimo jiné brodící kalhoty, apod.

Karel Nikl, Karel NIKL Specialist in carp , s.r.o.:
Naše firma byla se svou účastí v Brně spokojená, z našeho hlediska se jedná o dobrou akci. Počet návštěvníků se nám jevil slušný, u našeho stánku bylo stále živo. V Brně jsme prezentovali řadu novinek, například šlo o Liquid Food Dip. Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Naprostou novinkou v našem sortimentu jsou plovoucí pasty sloužící k obalení jak plovoucích, tak i potápivých nástrah. Novým  produktem v naší nabídce jsou mimo jiné skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase pod názvem Attract Hookers.

Pavel Převor, MAX carp s.r.o.:
Firma byla se svou účastí na letošník ročníku výstavy Rybaření spokojena, mohu říci, že příští rok nebudeme v Brně chybět. Jižní Morava má dobré rybářské vody, proto se na tuto akci vždy těšíme. Právě tady se ukazuje, že rybáři stále potřebují nové návnady, ale i technické vybavení. Návštěvnost byla v naší expozici jsme byli spokojeni. Představili jsme kompletní sortiment značky Max carp včetně všech novinek. Rok 2014 je pro Max carp průlomový, zahájili jsme diskontní formu prodeje, kterou zájemci určitě rádi přijmou. Právě Brno nám sloužilo k propagaci této nové formy naší činnosti.

Miroslav Melcher, MIVARDI, FISH-PRO s.r.o.:
Naše firma se rybářské výstavy v Brně musí účastnit už kvůli svému image. Měli jsme největší expozici, návštěvnost v ní byla vysoká, což splnilo naše očekávání. Navíc o naše produkty byl velký zájem, odrazilo se to také ve velmi dobrém prodeji. Navštívili nás naši kolegové nejen z Česka, ale též z Velké Británie a Chorvatska. K těmto schůzkám je Brno dobrým místem. Na veletrhu byly k vidění a k zakoupení veškeré novinky pro letošní sezónu a také kompletní inovovaný sortiment Rapid R-FACTOR.  Každý návštěvník si mohl vytočit slevu na kole štěstí v rozmezí 5 – 99 procent.

Pavel Kočka, Raven International s.r.o.:
Ve čtvrtek se výstava rozjížděla standardně, další dny splnila návštěvnost naše očekávání, téměř jsme se na našem stánku nezastavili. Neměli jsme bohužel ani čas si více prohlédnout nabídku našich kolegů vystavovatelů. Úroveň výstavy hodnotíme jako dobrou, byli jsme s naší účastí spokojeni, obchody šly dobře. Firma prezentovala široký sortiment od stanů přes navijáky, pruty až po různé nástrahy pro lovení téměř všech druhů ryb.

Martin Kubernát, Rybolov s.r.o.:
Brněnský veletrh je pro naši firmu velice důležitý z hlediska image společnosti. Na této akci se prezentujeme už dvanáct let, jde o oblíbenou výstavu, kde se dobře prodává zboží. Musím říci, že prostě v Brně obchody jdou. Prezentujeme značky Starbaits (boilies), Sensas (krmení pro kapry), Illex (nářadí pro přívlač) a Pezon α Michel (nářadí pro přívlač). Brno nám také posloužilo k sdělení našim zákazníkům o změně názvu firmy. Fúzovali jsme s francouzskou firmou Sensas, jejíž jméno jsme převzali. Už v Brně se tedy snažíme zvýšit svůj prodejní potenciál a vstoupit pod novým jménem do podvědomí našich rybářů.

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště